לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
קצרים גייז
פסטיבלים ומופעים

קצרים גייז /


אורך 96 () שפה:

תזכיר דופלגנגר בימוי והפקה: קלרק ניקולאי קנדה, 2017, 6 דקות, אנגלית ללא תרגום דעתו של מלחין פסקול של סרט מוסחת על ידי מסך הטלוויזיה שעליו מוצג הסרט.
נפטון בימוי: דניאל נולסקו הפקה: אלין מאזארלה, דניאל נולסקו, מאתיוס פשנה, טייגו יאמציטה משחק: נורבאל ברברי, לאנדרו חוזה ברזיל, 2017, 18 דקות, פורטוגזית עם תרגום לאנגלית גבר בשנות ה-50 לחייו בעיירה קטנה בברזיל יוצא למסע של גילוי המיניות שלו.
דילן, דילן בימוי: סילבן קואזנה הפקה: מרתה לאמי, ז'אן אזבן משחק: מתיה דהאן, וינסנט מארי צרפת, 2017, 18 דקות, צרפתית עם תרגום לאנגלית דילן, ילד האמנה של יאניס והוגו, נפטר לפני כמה חודשים. שני הגברים מנסים להתמודד עם תחושת האובדן הקשה-מנשוא.
גברים לא לוחשים בימוי: ג'ורדן פירסטמן הפקה: שרה וינשל משחק: צ'ארלס רוג'רס, ג'ורדן פירסטמן ארה"ב, 2018, 21 דקות, אנגלית ללא תרגום הקומדיה שכבשה את פסטיבלי סאנדנס ו-SXSW בשנת 2018. ריס ופייטון משתתפים בכנס סוכני מכירות והם מחליטים להוכיח את גבריותם זה לזה על ידי קיום יחסי מין עם משתתפות בכנס.
צהריים ביום שלישי בימוי: טראוויס מאתיוס הפקה: ז'ואאו פדריצי משחק: גוסטבו וינוגר, רונאלדו סרויה ברזיל, 2018, 22 דקות, פורטוגזית עם תרגום לאנגלית שני זרים מגיעים לפנטהאוז של מאהב שנפטר לאחרונה ומגלים זה את זה.
רן בויז בימוי: הארי ליטון הפקה: סורשה בייקון משחק: פיון ולטון, ללור רודי בריטניה, 2018, 11 דקות, אנגלית ללא תרגום יצירה קצרה ובלתי-נשכחת שהייתה מועמדת השנה לפרס BAFTA היוקרתי והוקרנה בפסטיבלי סאנדנס ו-SXSW.
כומר קתולי מהעיר קורק שבאירלנד מסיע את אחיינו לכלא יום לאחר חג המולד.

רכישת כרטיסים