לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
היום בסינמטקהיום בסינמטק
close
היום בסינמטקהיום בסינמטק
קצרים גייז

פסטיבלים ומופעים

קצרים גייז

קצרים גייז

קצרים גייז

אורך:96

תזכיר דופלגנגר בימוי והפקה: קלרק ניקולאי קנדה, 2017, 6 דקות, אנגלית ללא תרגום דעתו של מלחין פסקול של סרט מוסחת על ידי מסך הטלוויזיה שעליו מוצג הסרט.
נפטון בימוי: דניאל נולסקו הפקה: אלין מאזארלה, דניאל נולסקו, מאתיוס פשנה, טייגו יאמציטה משחק: נורבאל ברברי, לאנדרו חוזה ברזיל, 2017, 18 דקות, פורטוגזית עם תרגום לאנגלית גבר בשנות ה-50 לחייו בעיירה קטנה בברזיל יוצא למסע של גילוי המיניות שלו.
דילן, דילן בימוי: סילבן קואזנה הפקה: מרתה לאמי, ז'אן אזבן משחק: מתיה דהאן, וינסנט מארי צרפת, 2017, 18 דקות, צרפתית עם תרגום לאנגלית דילן, ילד האמנה של יאניס והוגו, נפטר לפני כמה חודשים. שני הגברים מנסים להתמודד עם תחושת האובדן הקשה-מנשוא.
גברים לא לוחשים בימוי: ג'ורדן פירסטמן הפקה: שרה וינשל משחק: צ'ארלס רוג'רס, ג'ורדן פירסטמן ארה"ב, 2018, 21 דקות, אנגלית ללא תרגום הקומדיה שכבשה את פסטיבלי סאנדנס ו-SXSW בשנת 2018. ריס ופייטון משתתפים בכנס סוכני מכירות והם מחליטים להוכיח את גבריותם זה לזה על ידי קיום יחסי מין עם משתתפות בכנס.
צהריים ביום שלישי בימוי: טראוויס מאתיוס הפקה: ז'ואאו פדריצי משחק: גוסטבו וינוגר, רונאלדו סרויה ברזיל, 2018, 22 דקות, פורטוגזית עם תרגום לאנגלית שני זרים מגיעים לפנטהאוז של מאהב שנפטר לאחרונה ומגלים זה את זה.
רן בויז בימוי: הארי ליטון הפקה: סורשה בייקון משחק: פיון ולטון, ללור רודי בריטניה, 2018, 11 דקות, אנגלית ללא תרגום יצירה קצרה ובלתי-נשכחת שהייתה מועמדת השנה לפרס BAFTA היוקרתי והוקרנה בפסטיבלי סאנדנס ו-SXSW.
כומר קתולי מהעיר קורק שבאירלנד מסיע את אחיינו לכלא יום לאחר חג המולד.

רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים