לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
היום בסינמטקהיום בסינמטק
close
היום בסינמטקהיום בסינמטק
חנוכה | דצמבר 2018 לכל המשפחה

חנוכה | דצמבר 2018 לכל המשפחה

דצמבר לילדים אור בעיניים - חנוכה לכל המשפחה סינמטק תל אביב.  

הקולנוע יודע להקרין אור על העיניים כל השנה אבל בחנוכה הזאת השקענו במיוחד!
סרטי מדע בדיוני בשיתוף אוטופיה לילדים,
ג'ים ונהג הקטר יגיע אלינו להקרנות,
לקטנטנים בנוסף לשעת סיפור בספריה,

אז אולי עדיין חם והחורף יגיע רק בחנוכה – אבל אנחנו מסודרים לחנוכה אש!

אימוג' הסרט + מפגש חוויתי

15-12-2018 | שבת
11:00
אולם 4
מפגש חווייתי לילדים בנושא מציאות מדומה, מיוון העתיקה ועד הסמארטפון. כוללת הדגמות והתנסויות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בהנחיית טלי גולדרינג, עורכת וידאו ואפקטים מיוחדים. יוקרן הסרט: אימוג'י: הסרט | THE EMOJI MOVIE לגילאי 8+ איפשהו במעבי האפליקציה מסתתרת טקסטופוליס, כרך סוער בו חיים האימוג'ים, בציפייה להבחר להשתתף בהודעה בידי המשתמש. ג'ין, האימוג'י היחיד "הסובל" מריבוי הבעות, יוצא להרפתקה חוצת אפליקציות יחד עם חבריו למצוא את הקוד שיתקן אותו. כשסכנה גדולה מאיימת על הטלפון עצמו, כל האימוג'ים יאלצו לסמוך על שלושת החברים שיצילו את העיר ואותם. מחיר בקופות 45 ₪, חינם למנויים
לדף הסרט

שירות המתנות החשאי שלך ארתור + מפגש חוויתי

22-12-2018 | שבת
11:00
אולם 4
דנה קסלר על חג מולד בקולנוע יוקרן הסרט: שירות המתנות החשאי של ארתור | ARTHUR CHRISTMAS לגילאי 5+ סרט אנימציה מבית היוצר של "וולאס וגרומיט". חשבתם פעם איך סנטה קלאוס מצליח לחלק כל כך הרבה מתנות בלילה אחד? מסתבר שיש לו מפעל משוכלל למדי בקוטב הצפוני, שמנוהל באפקטיביות ע"י בנו הבכור. הבן השני, ארתור, הוא קצת גמלוני, ולכן תפקידו רק לקרוא מכתבים ולענות לבקשות. בחג המולד הזה הולך להיות באג קטן בהייטק של סנטה, מה שייתן לארתור הזדמנות להראות לכולם שגם הוא יכול.
לדף הסרט

הגרינץ'

29-12-2018 | שבת
11:00
אולם 4
הגרינץ | HOW THE GRINCH STOLE CHRISTMAS לגילאי 7+ קומדיה צבעונית לפי הסיפור המצליח של ד"ר סוס. בתוך פתית שלג קיים עולם קסום הנקרא "ארץ המי". אנשי ה"מי" הם גמדים דמויי אדם, שמאוד אוהבים את חג המולד. אך ממש מחוץ לעולמם גר הגרינץ' הרשע אשר מתכנן לגנוב את חג המולד, שאותו הוא כל כך שונא, מאנשי ה"מי", מהם הוא סולד באותה רמה. אולם ילדה קטנה אחת מנסה בתמימותה להתיידד עם הגרינץ'.
לדף הסרט