לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
close
6.07.20 6.07.20 - שני
המוסד | מועדון הסרט המופרע
חופשי למנויים

המוסד | מועדון הסרט המופרע /


MOSSAD

אורך 150 , ישראל (2019) בימוי: אלון גור אריהשחקנים: צחי הלוי, טל פרידמן, אילן דר, גילה אלמגור, דביר בנדק, עדי הימלבלוי, אפרת דור שפה: עברית ואנגלית, תרגום לעברית

מועדון הסרט המופרע מס' 125: תולדות "המוסד"

"המוסד" הינו הסרט הישראלי הקופתי המצליח ביותר לשנת 2019 עם כרבע מיליון כרטיסים. באופן חריג הצליח הסינמטק לגרום למרצה אלון גור אריה להביא את הקולנוען אלון גור אריה, למפגש מיוחד בו יענה לעצמו על השאלות הקשות ביותר עם קטעים נדירים מאחורי הקלעים שלא נחשפו עדיין. בנוסף, בשלב מסוים יעבור אלון לשבת בין האנשים באולם ויענה לעצמו על שאלות מהקהל.
על הדרך שעשה מהסרט "המוסד הסגור" שהפך לפולחן סינמטקי, השפעתם של האחים מרקס, באסטר קיטון ואפרים קישון לבדיחות לייזרים ומחשבים. על הסטים המטורפים, המטורפים על הסטים, ביניהם אבי נשר ודיוויד צוקר (טיסה נעימה) סביב קומדיית אקשן שלוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות.
בהנחיית הבמאי אלון גור אריה

יוקרן הסרט:
המוסד! | MOSSAD!

קומדיית אקשן, פרודיה על המוסד הישראלי. סוכן מוסד מתחרה בסוכנת CIA על הצלת העולם מארגון טרור. כשמיליונר אמריקני נחטף בירושלים, מחליט ה-CIA שלא לסמוך עוד על ישראל ושולח סוכנת משלו. היחסים בינה לסוכן המוסד מקבילים ליחסי ישראל-ארה"ב; היא מגיעה עם תקציב ופועלת לפי הספר, והוא מחפש קיצורי דרך ולוקח את כל הקרדיט לעצמו. אם ייכשלו במשימה, לא יוכל ראש המוסד להדליק משואה ביום העצמאות בשידור חי בטלוויזיה, דבר שאסור שיקרה! הסרט כולל הומור מטורף, פעלולים, שחקנים, דיאלוגים, ובסוף כתוב מי עשה אותו.

רכישת כרטיסים