דלג לתפריט עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר דלג לפוטר
todayshowהיום בסינמטק
close
todayshowהיום בסינמטק
קורסים

קורס ביסודות הכתיבה התסריטאית

קורס ביסודות הכתיבה התסריטאית
12 מפגשים בהנחיית צביקה קרצנר, ראש מגמת תסריטאות בסם שפיגל לימוד ותרגול יסודי של כתיבת תסריט עלילתי לקולנוע ולטלוויזיה בהנחיית צביקה קרצנר - ראש המחלקה לתסריטאות בבית הספר 'סם שפיגל'. קורס יצירתי וחוויתי, שממחיש את תהליך כתיבת התסריט משלב הרעיון הגולמי עד לתסריט הצילומים, ומכוון את התלמידים לספר סיפור לסרט או לסדרה תוך ליווי וקבלת משוב. הקורס משלב שיעור בעקרונות הכתיבה של תסריטים עלילתיים לקולנוע ולטלוויזיה עם תרגול של שלבים מרכזיים בפיתוח תסריט מקורי, ומיועד לאנשים שאוהבים לכתוב, אוהבים סרטים, ומעוניינים ללמוד את סוד הכתיבה לקולנוע ולטלוויזיה ואת אמנות הסיפור הקולנועי.

קורס: וידאו ארט עכשיו

קורס: וידאו ארט עכשיו
קורס וידאו ארט מעשי בהנחיית מאיר טאטי ובהשתתפות אמנים אורחים. לצאת מ"הקופסה השחורה" ולהיות בכל מקום ובכל שעה, להיות אוונגרד, אקספרימנטלי, צעיר ובועט. לעשות וידאו ארט. בקורס נכנס אל מאחורי הקלעים של יוצרי אמנות הווידאו ונלמד איך ליצור פרובוקציה באמנות, להעביר סיפור אישי באלמנטים ויזואליים ומופשטים, לשדר זהות או ביקורת דרך אמנות חזותית ולהציג. בתום הקורס יציגו המשתתפים את עבודות הווידאו שיצרו במהלך הקורס בסינמטק תל-אביב.

קורס צילום בראי הקולנוע למתקדמים

קורס צילום בראי הקולנוע למתקדמים
הסדנא מיועדת לצלמים בוגרי קורס של תומר בסינמטק ולצלמים בעלי ידע בסיסי בצילום סטילס. בסדנא נידון באפשרויות השונות של העמקה בקומפוזיציה ובבנייה של הפריים הצילומי. במהלך הסדנא נצא לצילומי חוץ, נחשף לעבודות של צלמי סטילס בזיקה אל עולם הקולנוע ונעמיק את היכולות והמיומנויות הצילומיות של כל משתתף.  

קורס סרטוני רשת | פסח לילדים

קורס סרטוני רשת | פסח לילדים
קורס מעשי ליצירת "סרטוני רשת" במשך חמישה ימים כולל מפגשים עם יוטיוברים ובלוגרים מובילים. עובדים עם יוצרי סרטוני רשת על סרטונים משלכם. מקבלים כל יום כלים גדולים וטיפים קטנים שיעזרו לכם להבין איך גורמים לאנשים להגיד "וואו" ואיך מעניינים אותם במה שאתם משתפים. מה זה פאנץ', איך מעבירים מסר קצר וקולע, איך משחקים מול מצלמה וגם קצת על העתיד של המדיום הבא.

קורס צילום סטילס מתחילים

קורס צילום סטילס מתחילים

בהנחיית: תומר קאפ

מיועד לקהל הרחב בעל מצלמה דיגיטלית ללא ידע קודם  ♦ יציאה לצילומי חוץ ♦ היכרות מעמיקה עם היבטים פרקטיים בצילום דיגיטלי ♦ היכרות עם עבודות של צלמים בולטים בהיסטוריה של הצילום ובאמנות עכשווית

מידע והרשמה:

להרשמה לקורס או שיחה עם נציג יש למלא את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם

קורס מקצועי בו נלמד להפעיל את המצלמה הדיגיטלית תוך כדי העמקה בעקרונות הבסיס בצילום סטילס. מטרת הקורס היא להקנות שליטה על המצלמה האישית ולאפשר לכל משתתף לשפר את המיומנות הצילומית שלו. במהלך הקורס אנו נצא לצילומי חוץ, נצפה בעבודות צלמים, נקבל פידבקים על עבודתנו ונחשף לז'נרים שונים מעולם הצילום דרך עבודותיהם של צלמים בולטים בהיסטוריה של הצילום ובאמנות עכשווית. הקורס בנוי מלמידה עיונית לצד סדנה מעשית.

תנאי סף להשתתפות בקורס: בעלי מצלמה דיגיטלית עם אפשרויות שליטה ידנית

מועדי השיעורים:

שיעורים יתקיימו בימי שני בין השעות 18:00 ועד 20:30 החל מתאריך 19.2

שיעורי צילומי חוץ אור יום יתקיימו בימי שישי בבוקר

במהלך כל מפגש קיים חלק עיוני שכולל התייחסות לז'אנר מסוים בעולם הצילום: היסטוריה קצרה של הצילום, צילום תיעודי ורחוב, צילום מבוים, צילום דיוקן, צילום אופנה, צילום מוצר. ברוב המפגשים המשתתפים ייחשפו לחלקים מתוך סרטים תעודיים על צלמים עכשווים. המפגש מורכב מתוכן טכנולוגי של עולם הצילום לצד החלק האמנותי של בניית הפריים.