דלג לתפריט עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
היום בסינמטקהיום בסינמטק
close
היום בסינמטקהיום בסינמטק
קורסים

אומנויות הקולנוע | קורסי קיץ לילדים ונוער

אומנויות הקולנוע | קורסי קיץ לילדים ונוער
4 מחזורים של קורסים לילדים ונוער מגיל 8 (כתה ג) ועד גיל 14 (כתה ט)

קורס ביסודות הכתיבה התסריטאית

קורס ביסודות הכתיבה התסריטאית
תחילת הקורס 16.8.18 | ימי חמישי | בין השעות 18:00 - 21:00 12 מפגשים בהנחיית צביקה קרצנר - ראש המחלקה לתסריטאות בבית הספר 'סם שפיגל'. לימוד ותרגול יסודי של כתיבת תסריט עלילתי לקולנוע ולטלוויזיה. קורס יצירתי וחוויתי, שממחיש את תהליך כתיבת התסריט משלב הרעיון הגולמי עד לתסריט הצילומים, ומכוון את התלמידים לספר סיפור לסרט או לסדרה תוך ליווי וקבלת משוב. הקורס משלב שיעור בעקרונות הכתיבה של תסריטים עלילתיים לקולנוע ולטלוויזיה עם תרגול של שלבים מרכזיים בפיתוח תסריט מקורי, ומיועד לאנשים שאוהבים לכתוב, אוהבים סרטים, ומעוניינים ללמוד את סוד הכתיבה לקולנוע ולטלוויזיה ואת אמנות הסיפור הקולנועי.

לימודי קולנוע וטלוויזיה

לימודי קולנוע וטלוויזיה
לימודי הקולנוע והטלוויזיה יחלו בחודש אוקטובר 2018 ויאורחו במתחם סינמטק תל אביב. תכנית הלימודים נותנת את המענה לכל מי שמעוניין ליצור קולנוע ומכשירה יוצרות ויוצרים שישתלבו בכל תחומי העשייה הקולנועית: בימוי עלילתי, בימוי דוקומנטרי, תסריט, צילום קולנוע, תאורה, עריכה והפקה בקולנוע. לכל סטודנט ניתנת האפשרות לביים סרטים קצרים במהלך כל אחת משנות הלימוד (דוקומנטרי או עלילתי) וכן סרט גמר עם ליווי צמוד ואישי. מסלול ייחודי זה בארץ מעודד נשים יוצרות להיכנס לתחום הקולנוע והטלוויזיה עם הטבות לנרשמות ויעניק בכל שנה מלגות לימודים מלאות לאימהות חד הוריות. משך מסלול הלימודים המקוצר 2 שנים / משך מסלול הלימודים המלא 3 שנים | 26 מפגשים לסמסטר | ימי שני ורביעי 18:00-22:00

קורס: וידאו ארט עכשיו

קורס: וידאו ארט עכשיו
קורס וידאו ארט מעשי בהנחיית מאיר טאטי ובהשתתפות אמנים אורחים. לצאת מ"הקופסה השחורה" ולהיות בכל מקום ובכל שעה, להיות אוונגרד, אקספרימנטלי, צעיר ובועט. לעשות וידאו ארט. בקורס נכנס אל מאחורי הקלעים של יוצרי אמנות הווידאו ונלמד איך ליצור פרובוקציה באמנות, להעביר סיפור אישי באלמנטים ויזואליים ומופשטים, לשדר זהות או ביקורת דרך אמנות חזותית ולהציג. בתום הקורס יציגו המשתתפים את עבודות הווידאו שיצרו במהלך הקורס בסינמטק תל-אביב.

קורס צילום סטילס מתחילים

קורס צילום סטילס מתחילים

בהנחיית: תומר קאפ

מיועד לקהל הרחב בעל מצלמה דיגיטלית ללא ידע קודם  ♦ יציאה לצילומי חוץ ♦ היכרות מעמיקה עם היבטים פרקטיים בצילום דיגיטלי ♦ היכרות עם עבודות של צלמים בולטים בהיסטוריה של הצילום ובאמנות עכשווית

מידע והרשמה:

להרשמה לקורס או שיחה עם נציג יש למלא את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם

קורס מקצועי בו נלמד להפעיל את המצלמה הדיגיטלית תוך כדי העמקה בעקרונות הבסיס בצילום סטילס. מטרת הקורס היא להקנות שליטה על המצלמה האישית ולאפשר לכל משתתף לשפר את המיומנות הצילומית שלו. במהלך הקורס אנו נצא לצילומי חוץ, נצפה בעבודות צלמים, נקבל פידבקים על עבודתנו ונחשף לז'נרים שונים מעולם הצילום דרך עבודותיהם של צלמים בולטים בהיסטוריה של הצילום ובאמנות עכשווית. הקורס בנוי מלמידה עיונית לצד סדנה מעשית.

תנאי סף להשתתפות בקורס: בעלי מצלמה דיגיטלית עם אפשרויות שליטה ידנית

מועדי השיעורים:

שיעורים יתקיימו בימי שני בין השעות 18:00 ועד 20:30 החל מתאריך 19.2

שיעורי צילומי חוץ אור יום יתקיימו בימי שישי בבוקר

במהלך כל מפגש קיים חלק עיוני שכולל התייחסות לז'אנר מסוים בעולם הצילום: היסטוריה קצרה של הצילום, צילום תיעודי ורחוב, צילום מבוים, צילום דיוקן, צילום אופנה, צילום מוצר. ברוב המפגשים המשתתפים ייחשפו לחלקים מתוך סרטים תעודיים על צלמים עכשווים. המפגש מורכב מתוכן טכנולוגי של עולם הצילום לצד החלק האמנותי של בניית הפריים.