לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
ישראלי

ישראלי

15 שנה

5-07-2020 | ראשון
19:00
אולם 1
15 שנה | 15 YEARS יואב, אדריכל הנמצא כ-15 שנים בזוגיות עם עו"ד צעיר ממנו, רגיל לשלוט בכל אספקט בחייו. עד לרגע שחברתו הטובה מכריזה שהיא בהריון, בדיקה רפואית שהוא עובר מערערת אותו ובנוסף בן זוגו מתחיל לדבר על ילדים. יואב מאבד את השליטה בחייו. מכאן הוא צריך להחליט, להציל את חייו המוכרים או לצאת למסע של הרס עצמי.
לדף הסרט

טרנסקידס

6-07-2020 | שני
19:00
אולם 1
טרנסקידס | TRANSKIDS – THE MOVIE ארבעה בני-נוער ישראליים עוברים תהליך מְשנֶה חיים ובלתי-הפיך; ארבע משפחות ישראליות מתמודדות עם התהליך המטלטל שעובר ילדן בגיל ההתבגרות האכזרי ממילא, כל אחת בדרכה; ארבע שנים של מעקב דוקומנטרי אינטימי משרטט תמונה שבבסיסה שאלות הרות גורל: מה זה אומר להיוולד בגוף שאינו תואם את מגדרך? כיצד היינו נוהגים כהורים כאשר הילד או הילדה שגידלנו אינם מי שחשבנו שהם? והאם האהבה שלנו לילדינו היא אכן אהבה ללא תנאי?
לדף הסרט

סוף העולם שמאלה | תרגום לצרפתית

22-07-2020 | רביעי
14:00
אולם 4
להכיר את ישראל דרך הקולנוע שלה CONNAITRE ISRAEL PAR SON CINEMA בשיתוף עם עמותת MAFTA. הקרנת סרטים ישראלים עם כתוביות בצרפתית המיועדת לעולים חדשים דוברי צרפתית. לפני הסרט הרצאה קצרה בצרפתית מאת הסוציולוג ד"ר אורי וובר. שימו לב הסרט אינו מתורגם לעברית סוף העולם שמאלה (ישראל 2004) TURN LEFT AT THE END OF THE WORLD בימוי: אבי נשר Dir: Avi Nesher משחק: אור אטיקה,נטע גרטי, לירז צ'רכי,ישראל קטורזה סרטו הישראלי החדש של אבי נשר- במאי הסרטים המיתולוגיים "הלהקה" ו"דיזנגוף 99" וסרטים אמריקאים עטורי שבחים כ"חוקר המס". הסרט כידוע הפך ללהיט היסטרי בחודשים האחרונים. שתי נערות פרובוקטיביות מגלות את המהפכה המינית של סוף שנות השישים על רקע מתח עדתי הזוי בין עולים חדשים מרוקאים/צרפתיים והודים/בריטיים.
לדף הסרט