לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
close
10.05.21 10.05.21 - שני

קולנוע ישראלי

הדוקו הראשון שלי + ובחרת בחיים

אולם 2
"הדוקו הראשון שלי" בשיתוף הפורום הדוקומנטרי בישראל ובחרת בחיים | Therefore Choose Life סרטו האחרון של הבמאי והמפיק הדוקומנטרי ניר טויב. עם הסרטן השועט בגופו יצא ניר להפיק את חייו מחדש, בדרכו הייחודית. כמו בכל סרטיו של ניר בהם נאבק על חוכמת הנסתר והאמת, גם בסרטו האחרון מנהל ניר את מחלתו בצורה יוצאת דופן תוך כדי פריצת דרך מדעית אשר יש לה השפעה כבר היום בטיפול בחולי סרטן ריאות. גיל איזקוב הבמאי התלווה אליו באינטימיות של שניים אל מסע הישרדות וניצחון רצוף עליות ומורדות, גילויים מהפכניים, ללא מורא ובחשיפה אישית גדולה והמשיך את העשייה לאחר מותו של ניר. הסרט מלווה את ניר והאנשים שהתלוו אליו לדרך בעודו דוחף את גבולות המדע קדימה בניסיון למצוא את "פרח לב הזהב" שיבטיח לו את חייו. זה אינו סרט טבע אלא סרט בעיקר על טבע האדם ופסגת הפחד והגבול האנושי שאפשר לקבוע לו שיאים חדשים, הכול תלוי ברצון , הכול בתנאי שבחרת בחיים. אורך הסרט: 80 דקות. בתום ההקרנה שיחה בהנחיית היוצר אורי רוזנווקס עם גלית טויב, אשתו של ניר, והבמאי גיל איזקוב. שניהם השלימו יחד את הסרט לאחר מותו של ניר. אוצרות: אפרת שלום-דנון, שירלי ברקוביץ הפקה: נוגה גלעד כניסה חופשית למנויים ולחברי הפורום הדוקומנטרי בישראל
לדף הסרט

ירוסלם

אולם 1
ירוסלם | Yerusalem, The Incredible Story of Ethiopian Jewry באתיופיה הצמידו להם את כינוי הגנאי פלאשים שפירושו גרים, זרים. בארה"ב העדיפו את המונח Black Jews, בישראל הם יהודי אתיופיה. הם עצמם מעדיפים להיקרא 'ביתא ישראל'. סיפור "יציאת אתיופיה" הוא סיפורה של כמיהה דתית יוקדת שהועברה מאב לבן, במשך אלפי דורות, לירוסלם שחוטי זהב קשורים בה, ירוסלם שהייתה לירושלים, בירת מדינת ישראל. זהו סיפורם של מעשי גבורה מעוררי השתאות של קהילה ויחידים, של פעילות חשאית נועזת שבה לקחו חלק לוחמי 'המוסד' ויחידות העילית של צה"ל, זהו סיפור של התגייסות יהודית כלל עולמית כדי להציל שבט יהודי מכליה.הסרט מביא אל המסך את סיפור השיבה של בני 'ביתא ישראל', מסע דרמטי, רב תהפוכות ועלילות שנפרס על פני כמעט כל המאה ה-20. אירוע מכונן בעל ממדים תנ"כיים, עוד דף מפואר בהיסטוריה היהודית והישראלית. הקרנה חגיגית בנוכחות שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו שטה, שתישא דברי פתיחה.
לדף הסרט

ארבע אמהות

אולם 1
ארבע אמהות | Four Mothers זהו סיפורן של אמהות שהחליטו לא לקבל את המלחמה בלבנון כפי שהיא. עכשיו, כשהבנים שלהן משרתים שם, החרדה שלהן הולכת וגוברת. בשנת 1997, בעקבות אסון המסוקים בו נהרגים 73 חיילים, הן יוצאות למחאה תוך מאבקים חברתיים, ציבוריים ופוליטיים כדי להוציא את צה"ל מלבנון ולהציל את הבנים שלהן. זהו סרט על מחאה עממית שהצליחה לשנות מציאות. בתום ההקרנה ב25/5 תתקיים שיחה עם יוצרי הסרט.
לדף הסרט

ללכת על המים | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
ללכת על המים | Walk on Water לזכרו של גיל תורן 1962-2020 הסרט שפתח השנה, בהצלחה גדולה, את פסטיבל הקולנוע בברלין. אייל, סוכן מוסד, דור שני לניצולי שואה, גבר ישראלי סגור, ציני וסטרייט, פוגש באקסל ופיה, אח ואחות גרמנים, נכדיו של נאצי מפורסם. אקסל, שמגיע לארץ לבקר את אחותו החיה בקיבוץ, הוא ההפך הגמור מאייל. הומו שגר בברלין, אופטימיסט, יפה נפש, המאמין ברוח האדם. המפגש בין שלושתם מביא למרדף אחר פושע נאצי זקן, שכלל לא ידוע אם הוא חי או מת. החיפוש הופך להיות מסע לאורכה ורוחבה של ישראל, ונמשך גם ברחבי ברלין. סרטו של איתן פוקס, לפי תסריט של גל אוחובסקי, הוא ניסיון יחיד במינו לבדוק האם יכול גבר ישראלי להשתחרר מכבלי העבר כדי לראות באופן בהיר יותר את העתיד. זהו סרט צבעוני, עם מוזיקה של עברי לידר, המטפל בקשר בין הזמן הזה להיסטוריה באופן שלא נראה בעבר. עותק 35 מ"מ
לדף הסרט

ההתחלפות 2.0 | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
ההתחלפות 2.0 (גרסת 2020) | The Exchange לזכרו של גיל תורן 1962-2020 "ההתחלפות", סרטו של ערן קולירין, הוצג בהקרנת בכורה בפסטיבל ונציה 2011 ומאז עורר הדים ומחלוקות לא מעטות. בפסטיבל הקרוב תוקרן גרסה מחודשת של הסרט שנערכה על ידי הבמאי בשנה האחרונה – הזדמנות נוספת להכיר יצירה מוזרה ומשעשעת זו. דברי הבמאי: גיל תורן ז"ל אמר לי לקראת השלמת"ההתחלפות" – כשהייתי, סביר להניח, באחד מרגעי החרדה שאוחזים בבמאים בשלבי הסיום של עבודתם – שסרט הוא מעין תצלום של המצב הנפשי שלך ברגע מסוים, ושזה דבר שצריך לקבל. "כמו בסצנת הצילום בפתיחת 'ביקור התזמורת'", הוא אמר, "מתכוננים ומתכוננים – וברגע הלחיצה על הכפתור החיים נכנסים לפריים... והתמונה יוצאת בדיוק כמו שהיה אותו הרגע". פגום, פצוע או מושלם – הוא יוצא בדיוק כמו שהוא, כי באותו רגע הוא לא יכול היה לצאת אחרת. בדברים רבים שגיל אמר היו נחמה ואמת. הוא ידע להפיס נפשות ברגעים קשים. מנגד, הסופיות הפטאלית של דבריו גם קשה לי. אנחנו הולכים ומשתנים עם השנים, מדוע נגזר על היצירות להתקבע? בחודשים האחרונים, סגור בבית, כשבחוץ המגפה, התחלתי לשחק מחדש עם החומרים מ"ההתחלפות". ערכתי, הוספתי מוזיקה, נהניתי מאוד וגם צחקתי הרבה. זו לא "גרסת הבמאי" של הסרט. כל גרסה היא גרסת הבמאי. הגרסה הזאת היא מה שהיה באותו הרגע. "ההתחלפות" הוא סרט על האפשרות להביט על דברים מחדש, והאפשרות הזאת תמיד קיימת.אני מבקש להקדיש את ההקרנה לזכרו של חברי, גיל תורן ז"ל. בתום ההקרנה שיחה עם הבמאי ערן קולירין.
לדף הסרט

כנפיים שבורות | לזכרו של גיל תורן

אולם 3
כנפיים שבורות | Broken Wings לזכרו של גיל תורן 1962-2020 דרמה ריאליסטית המתרחשת בשכונה חיפאית אפורה, ובמרכזה משפחת אולמן, המונה חמש נפשות - אם וארבעת ילדיה. אב המשפחה מת בנסיבות מטופשות, ומותו הותיר את חמש הנפשות פצועות, חשופות לקשיים כלכליים ולשאלות קיומיות. הסרט נפתח בערב האחד בספטמבר, יום החזרה ללימודים. כל אחד מבני המשפחה יוצא אל היום שלו, וחמשת הסיפורים משתרגים זה בזה. היום, שאמור להיות יום מרגש בחיי משפחה נורמלית, הופך לקטסטרופלי בחיי משפחה שבה ילדה בת חמש סובלת מפחד נטישה, ילד בן עשר מנסה לשבור את השיא העולמי בקפיצה מגבהים, נער מתבגר מחלק פלאיירים בתחפושת עכבר ושתי נשים מתפקדות כאמהות, רק שאחת מהן בת 17. הסרט שגרף (בצדק) את מרבית פרסי האקדמיה הישראלית לקולנוע. עותק 35 מ"מ
לדף הסרט

עיניים פקוחות | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
עיניים פקוחות | Eyes Wide Open לזכרו של גיל תורן 1962-2020 אהרון הוא קצב חרדי, נשוי לרבקה ואב לארבעה בנים, בעל אטליז משפחתי באחת השכונות החרדיות בירושלים. למקום מגיע עזרי, אברך יפה תאר המחפש מקום ללון בו. אהרון לוקח אותו תחת חסותו ומארח אותו בביתו. בין השניים נרקמת מערכת יחסים אסורה לפי התורה.
לדף הסרט

הבלדה לאביב הבוכה | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
הבלדה לאביב הבוכה | The Ballad of the Weeping Spring לזכרו של גיל תורן 1962-2020 יוסף טאווילה, נגן הטאר האגדי של להקת "אנסמבל טורקיז" ואברהם מופרדי, כתבו את הסימפוניה "האביב הבוכה". בערב הבכורה של השמעת הסימפוניה אירעה תאונת דרכים, טאווילה נרדם תוך כדי נהיגה, שניים מאנשי התזמורת נהרגו. מהתאונה יצאו בחיים טאווילה, אברם מופרדי ומרגרט (זוגתו של טאווילה, שהייתה הזמרת של הלהקה) שנהפכה לנכה על כסא גלגלים. טאווילה נשפט ונידון למספר שנות מאסר. לאחר שחרורו מהכלא הוא נוטש את אהובתו ואת המוזיקה, ושוקע בדיכאון. עשרים שנה אחרי התאונה, מופיע על מפתנו של טאווילה עמרם, בנו של אברהם מופרדי, ומספר שאביו גוסס ומבקש ממנו להקים הרכב שינגן את "האביב הבוכה". טאווילה מחליט להגשים את משאלתו האחרונה של חברו משכבר הימים ויוצא למצוא את טובי הנגנים להרכב שינגן בפני מופרדי את היצירה לפני לכתו מהעולם.
לדף הסרט

זולגות הדמעות מעצמן | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
זולגות הדמעות מעצמן | As Tears Go By לזכרו של גיל תורן 1962-2020 יעקב צ'רניאק ובנו יצחק מנהלים עסק לשמחות, המספק זמרת וציוד הגברה לאירועים. החזון של יעקב הוא לראות את העסק גדל ומתרחב לאפיקים נוספים. בשביל לגדול הם צריכים עוד נהג, וליצחק לא כל כך הולך בתחום הזה... בכל פעם שיצחק מתרגש, מיד מוצפות עיניו בדמעות ללא שליטתו. בכל טסט שהוא ניגש אליו הוא ממרר בבכי מרוב התרגשות, מה שמיד מכשיל אותו אצל הבוחן המושחת אליו הוא הולך. יעקב מנסה לחשל את בנו, וכל המשפחה נרתמת למאמץ קבלת הרישיון. עותק 35 מ"מ
לדף הסרט

וילה תומא | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
וילה תומא | Villa Touma לזכרו של גיל תורן 1962-2020 ג'ולייט, ויולט ואנטואנט, שלוש אחיות נוצריות בורגניות, כולן רווקות זקנות שחיות יחדיו בווילה מאובנת ברמאללה, ללא קשר עם העולם החיצון. חייהן המסוגרים של האחיות עתידים להשתנות מהקצה אל הקצה ביום בו מגיעה להתגורר איתן בדיעה, אחייניתן שגדלה במנזר בירושלים. נחושות לאפשר לנערה גורל שונה משלהן, האחיות מחפשות לבדיעה חתן מיוחס. שיטת החיפוש: יציאות משפחתיות מאורגנות ללוויות ולחתונות של קהילת הנוצרים העשירים בעירן. העימות בין התקווה למצוא לבדיה שידוך בורגני מיוחס לפחד של האחיות מיציאה מהבית, הוא לבה של הדרמה שהיא גם קומדיה שחורה מטלטלת ומצחיקה. האם יצליחו האחיות במשימה?
לדף הסרט

אהובה עוזרי צלצולי פעמונים

אולם 4
אהובה עוזרי : צלצולי פעמונים | The Bells Are Ringing for Ahuva Ozeri סרט מוזיקלי חברתי, זוכה פרס המוסיקה לסרט תיעודי הארוך פסטיבל הקולנוע ירושלים 2020. ב-1999, אחרי 23 שנות שתיקה, המוזיקאית המחוננת אהובה עוזרי עובדת על קאמבק ומקליטה אלבום חדש – "צלצולי פעמונים". עוזרי, שנחשבת למלכה הראשונה של הזמר המזרחי, יושבת בבית ומתפרנסת מעבודתה כטבחית במסעדת בשרים אחרי שלא הצליחה לתרגם את כישרונה הנדיר להצלחה מסחרית. בזכות האלבום החדש היא מקווה לפרוץ שוב. אך בתום ההקלטות היא מאובחנת כחולה בסרטן הגרון ועוברת ניתוח שבו נכרתים מיתרי קולה. היא מאבדת את קולה לנצח, אך האלבום מצליח מאוד – ועוזרי חוצה קהלים והופכת לקונצנזוס. הסרט מבוסס על חומרים נדירים מהתקופה ההיא, שנחשפים כעת לראשונה ומשרטטים את מסלול חייה.
לדף הסרט

הלילה הזה

אולם 3
הלילה הזה | April 7, 1980 ב-7 באפריל 1980, בליל החג השני של פסח, חוליה של חמישה מחבלים מהחזית הערבית לשחרור פלסטין חודרת אל קיבוץ משגב־עם, במטרה לשבות חברי קיבוץ כדי להתמקח על שחרור אסירים. אבל באותו לילה רוב חברי הקיבוץ נוסעים להופעה של חוה אלברשטיין והמקום כמעט ריק – חוץ מבית אחד, שאליו חודרת החוליה. כשהמחבלים מבינים שמדובר בבית ילדים כבר מאוחר מדי. כאשר חברי הקיבוץ חוזרים, מתבצרים חברי החוליה עם בני הערובה: שלושה ילדים בני שלוש וארבע, שני תינוקות בני כמה חודשים ושומר לילה צעיר. חברי הקיבוץ, האימהות והאבות שאינם יודעים אם ילדיהם חיים או מתים, מסתמכים על הצבא שיבצע את מבצע החילוץ – כשממעל מרחף חשש כבד לגורל הפעוטות במקרה של פריצה.
לדף הסרט

מועדון הסרט המופרע 133 + התערבות אלוהית

אולם 3
מועדון הסרט המופרע מס' 133: סכסוכים ומלחמות זה מצחיק מ"בוקר טוב ויטנאם" ל"מ.א.ש" דרך "שטח הפקר", "הדיקטטור הגדול" ועד "תל אביב על האש", סכסוכים ומלחמות הביאו כמה מהקומדיות הטובות בהסטוריה. ככל שהסכסוך מורכב, הקולנוע משגשג סביבו עם פתרונות. במפגש נועז יסופר על הקומדיות הטובות בהיסטוריה שנוצרו בגלל סכסוכים, אם מדובר במלחמות ישראל או סתם מלחמת עולם. נבדוק גם מי מהיוצרים שטעו בעובדות נשארו בחתיכה אחת אחרי שהסרט יצא. לסיום יוקרן הסרט "התערבות אלוהית". לא לפספס! בהנחיית אלון גור אריה, במאי תסריטאי ומצביא דגול. יוקרן הסרט: התערבות אלוהית סיפור אהבה בין ערבי ישראלי, תושב ירושלים, לצעירה פלסטינאית, תושבת רמאללה, אהבה שמתקשה להתממש בשל אי-יכולתם של השניים להיפגש, אלא במגרש מכוניות לצד מחסום צה"ל. אביו של הבחור, תושב נצרת, קורס בשל התמוטטות העסק ומתאשפז בבית-חולים. בהתרוצצויות בין אביו הגוסס לאהבתו החולה, מנסה הבחור להחזיק את שניהם בחיים, ניסיון שנדון לכישלון. כל-זאת על רקע סיר הלחץ בו אנו חיים, נצרת הקורסת תחת מצוקה כלכלית, ירושלים רווית המתחים והעימות המתמשך בשטחים. בסצנות מעודנות ומלאות הומור מצליח הבמאי, המגלם את הדמות הראשית בסרט, להעביר את המסר כמעט ללא מילים. סולימאן עובר מתמונה לתמונה ללא קישור הכרחי, והסרט מתגולל בסגנון מופשט המזכיר את סרטיו של ז'אק טאטי. 92 דקות זוכה בפרס הפליקס (האוסקר האירופאי) לסרט הזר הטוב של 2002 זוכה בפרס צוות השופטים ובפרס הביקורת הבינלאומית פסטיבל קאן 2002
לדף הסרט

מרפסת

אולם 4
מרפסת | Balcony שבוע לפני יום העצמאות, כל עולמו של אלעד מתפרק. פרידה מבת הזוג מאלצת אותו לעבור דירה ולהתמודד לבד עם אירוע צורב מהעבר. במרפסת התלויה מעל רחוב "הכובשים" הוא מוצא מקלט תוך הקשבה יומיומית לתוכניות רדיו, שיחות טלפון והתבוננות בסובב אותו. נוכח־נפקד, הוא מבקש למצוא מחדש את החיבור לאנשים הקרובים אליו – ולאלו הרחוקים, שבהם הוא צופה כרואה ואינו נראה. בשבוע הכי ישראלי בשנה, רגשות האשם והבדידות מגיעים לשיאם. "מרפסת" הוא יומן התבוננות אישי הבוחן את החוץ כדי לנסות להבין קצת יותר את מה שעובר מבפנים. ההקרנה ב30/4 בנוכחות הבמאי.
לדף הסרט

גשם בעיניים

אולם 4
גשם בעיניים | Rain in Her Eyes בית הילדים מעוז חיים, שנת 1943. קול ירייה נשמע ולאחריו דממה. דבורה'לה בת ה-11 הופכת ליתומה, אמה נמצאה ירויה בראשה. במסע אל העבר חוזר היוצר אל ילדותה של אמו, הסופרת דבורה עומר, שדורות של ילדים גדלו על ספריה. מי לא קרא את "הבכור לבית אבי", "שרה גיבורת נילי", "לאהוב עד מוות" ועוד ועוד. סופרת הילדים האהובה מתגלה כאמא עם "גשם בעיניים", כפי שהעידה על עצמה, אמא שסיפור חייה המפותל השפיע על כתיבתה כמו גם על יחסיה עם משפחתה.
לדף הסרט

עפולה אקספרס + שיחה

אולם 4
סדרת הקרנות ומפגשים עם במאיות בעקבות סרטה של סמדר זמיר "על כסא הבמאי יושבת אשה". עפולה אקספרס | Pick a Card בתיה ודוד עוזבים את עפולה ומגיעים לעיר הגדולה, תל־אביב, כדי להגשים את חלום חייו של דוד – להיות קוסם. החיים בעיר הגדולה לא פשוטים, ודוד מתקשה לייצר לעצמו קריירה. הבעיה היא שהוא פשוט לא קוסם טוב, ומסרב להכיר במציאות. הרדיפה אחר החלום ואי היכולת להכיר בכישלון מעוררים קשיים בין בני הזוג וגורמים לבתיה לעזוב את דירתם הקטנה והמתפוררת בדרום העיר. ואז, באופן במפתיע, דוד מתחיל לעשות חיל כקוסם. השתתף בתחרות הרשמית של פסטיבל ברלין וזכה בשישה פרסי אופיר, בהם פרס הסרט והבימוי הטובים ביותר, פרס השחקנית הטובה ביותר (אסתי זקהיים) והפרסים לשחקני המשנה הטובים ביותר (אריה מוסקונה ואורלי פרל). לאחר הסרט תתקיים שיחה עם במאית הסרט ג'ולי שלז.
לדף הסרט

נדיה שם זמני + שיחה

אולם 4
סדרת הקרנות ומפגשים עם במאיות בעקבות סרטה של סמדר זמיר "על כסא הבמאי יושבת אשה". נדיה שם זמני | AKA Nadia מאיה גולדווסר, כוריאוגרפית ראשית בלהקת מחול, חולקת את חייה עם יואב, פקיד גבוה במשרד המשפטים ושני ילדיהם. היא מסתירה את העובדה כי נולדה למשפחה מוסלמית במזרח ירושלים כנדיה. עתה, לאחר למעלה מעשרים שנה, העבר שב לרדוף אותה. יואב, שמכיר את מאיה כה טוב, מבין כי משהו מטלטל את חייה, למרות סירובה להודות בכך. הוא חושף את זהותה, מתעמת עם מאיה, בידיעה כי שום דבר לא ישוב להיות כפי שהיה. החיים בבית נעשים צפופים וחנוקים, נראים בלתי אפשריים. האם יכול אדם לברוא עצמו מחדש מבלי להתמודד עם השלכות עברו, וכאשר שולח העבר זרועותיו לתוך ההווה, האם ניתן להכיל את שתי הזהויות יחדיו מבלי שתקרוס המערכת כולה? לאחר הסרט תתקיים שיחה עם במאית הסרט טובה אשר.
לדף הסרט

טיונינג (כיוון, התכווננות)

אולם 4
טיונינג (כיוון, התכווננות) | Tuning בתחנת הרכבת ההומה סבידור מרכז, בעיקול בין הגשר שמעל הרציפים למבנה התחנה, מוצב פסנתר כנף שחור, העומד לרשות כל מי שמעוניין לנגן עליו. דווקא במקום הדחוס והלא צפוי הזה, בו דומה שהשאיפה העיקרית היא לעבור מהר וביעילות בדרך אל היעד, מונח כלי שמאפשר למשתמשים בו לעצור לרגע את הזמן, לגלות תחושות ועולמות שחבויים בהם, לחוות ולהתמסר לעכשיו. כמה מאלו שבוחרים לשבת ולנגן מצליחים להתנתק מהרעש החיצוני, לשקף באופן שונה ומאתגר את המציאות בה אנו חיים ומאפשרים לנו להתבונן לתוך עצמנו?
לדף הסרט

תהודה

אולם 5
תהודה | Resonance הסרט עוסק בקול – במנגנון הפיזי שמפיק את הקול, בדרך בה הקול מתפקד בקשר הבין אישי ובדרך בה הוא חושף את העולם הרגשי שלנו. הוא מתבונן בקול כמקום שבו נפגשים הגוף והנפש. הסרט עוקב אחרי שיעורים של שלושה מורים לשירה והקשר שלהם אל תלמיד או תלמידה שלהם לאורך סמסטר שלם, מחורף לקיץ. הסרט בוחן מקרוב את היחסים הקרובים והאינטימיים בין המורים והתלמידים ואת העבודה הפיזית שכל מטרתה להביא ליצירת רגע מוזיקלי מושלם.
לדף הסרט

קלרה הקדושה | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
קלרה הקדושה | Saint Clara לזכרו של גיל תורן 1962-2020 המילניום שמביא את האנושות לסף אנדרלמוסיה, בעיירת פיתוח, נערה צעירה בשם קלרה זוכה לכוחות על-טבעיים,שגורמים למהומות והתרחשויות בקרב סביבת העיירה, חבריה הפרועים של קלרה, מוריה המשונים, אנשי העיירה ומשפחתה של קלרה. בעוד שהמונים מתרוצצים סביבה בניסיון לנבא את העתיד ולמצוא את האמת, מנסה קלרה לבחור בין אהבת נעוריה ובין כוחותיה המסתוריים. עותק 35 מ"מ זוכה בפרס הסרט הטוב בפסטיבל הסרטים חיפה ובפרס הסרט הטוב של האקדמיה הישראלית לקולנוע.
לדף הסרט

שליחותו של הממונה על משאבי אנוש | לזכרו של גיל תורן

אולם 3
שליחותו של הממונה על משאבי אנוש | The Human Resources Manager לזכרו של גיל תורן 1962-2020 ירושלים, שנת 2002: הממונה על משאבי אנוש במאפייה הירושלמית הגדולה נשלח, בעל כורחו לברר את שקרה לעובדת זרה שנהרגה בפיגוע. אבל המשימה, שמתחילה כבירור ביורוקראטי פשוט, עומדת לקחת אותו רחוק מאד מהמחוזות המוכרים לו. עותק 35 מ"מ
לדף הסרט

סיפור אחר | לזכרו של גיל תורן

אולם 1
סיפור אחר | The Other Story לזכרו של גיל תורן 1962-2020 החדשות המטלטלות אודות החלטתה של ענת הצעירה לעזוב את הבית ולהתארס למוזיקאי שערורייתי שלאחרונה חזר בתשובה, מביאה את הוריה הגרושים ואת סבה הפסיכולוג, להניח למשקעי העבר, לחבור כוחות ולנסות לחבל בנישואין שבדרך. רק שבמלחמה, כמו במלחמה, רבות ההפתעות ורבות התפניות והדרמה הקומית שהולכת ונפרשת מאפשרת בחינה מחודשת של הקשר האמוציונלי המרכזי שבחוויה האנושית: המשפחה.
לדף הסרט


הרשמו לניוזלטר של סינמטק תל אביב וקבלו עדכונים על תכניות קולנוע סרטים והטבות לפני כולם!
לעמוד ההרשמה