לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
close
14.05.21 14.05.21 - שישי
שני סרטים קוריאנים בעקבות "מינארי"

שני סרטים קוריאנים בעקבות "מינארי"

הסרט האמריקאי-קוריאני "מינארי" זיכה השנה את השחקנית הקוריאנית הותיקה יו-ז'ונג יון בפרס האוסקר לתפקיד משנה. לצדה בסרט מופיע גם השחקן האמריקאי ממוצא קוריאני סטיבן יון. עד שייפתחו בתי הקולנוע ו"מינארי" עצמו ישוחרר להקרנות בארץ, בחרנו להציג שני סרטים בולטים בכיכובם של השניים: "בערה" ו"המשרתת".
תודה למבקר הקולנוע רון פוגל על הרעיון.

בערה

19-05-2021 | רביעי
18:00
אולם 3
בערה | Burning יונגסו מתפרנס כנער שליח וחולם על קריירה כסופר. הוא פוגש בדרך מקרה בהמי, ידידה מימי בית הספר בדרכה לחופשה באפריקה, ובין השניים מתפתח רומן. יונגסו ממתין לה, מטפל בחתול שלה, אבל כאשר המי שבה, היא מביאה איתה בחור בשם בן, שמעורר מיד את חשדו. ואז המי נעלמת...
לדף הסרט

המשרתת

19-05-2021 | רביעי
21:00
אולם 3
המשרתת | The Housemaid רומן סוער מתפתח בין משרתת צעירה ותמימה לבין בעל הבית העשיר, וזאת מאחורי גבה של אשתו ההרה. לכאורה עוד סיפור "משרתות" קלאסי, אלא שהסיפור הפעם מובא דרך עיניה המנוסות של משרתת זקנה שכבר ראתה, שמעה ומכירה את הכול. באמצעות חוש ההומור, והציניות של המשרתת נוצר סרט שנון ומסוגנן, שבאמצעות סיפור מוכר, מצליח לומר הרבה דברים חדשים על הפוליטיקה שבין המינים והמעמדות, ועדיין להיות דרמה סקסית, מותחת ומבדרת לפרקים, מדויקת ומצולמת להפליא.
לדף הסרט

מפאת המצב הבטחוני
אנו נאלצים לבטל את הקרנות הסרטים היום.

שמחים להמשיך ולספק לכם חוויות
קולנועיות ייחודיות ב-VOD אצלכם בסלון.

לפניות אלינו  service@cinema.co.il