לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
close
25.05.19 25.05.19 - שבת
רוטרדם בשידור חי 2018 | 26-28.01
series

פסטיבלים

רוטרדם בשידור חי 2018 | 26-28.01

26-28.01
פרויקט חובק עולם של פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של רוטרדם

סינמטק תל אביב מצטרף גם השנה לפרויקט חובק עולם של פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של רוטרדם, אחד מהפסטיבלי הקולנוע הגדולים והחשובים בעולם. הפרויקט "רוטרדם בשידור חי" הוא אחד האירועים החדשניים והמיוחדים בעולם הקולנוע העכשווי. הקרנה בו-זמנית של שישה סרטים חדשים שמשתתפים בפסטיבל רוטרדם במעל מ-45 בתי קולנוע וסינמטקים ברחבי אירופה והעולם. הצופים בסינמטק יצפו בסרטים בבכורה ישראלית ואירופאית שלהם והן יוכלו לראות את יוצרי הסרטים בשידור חי מרוטרדם לפני ההקרנה ואחרי ההקרנה יוכלו להשתתף באמצעות טוויטר בדיון עם היוצרים.

סינמטק תל אביב מצטרף גם השנה לפרויקט חובק עולם של פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של רוטרדם, אחד מהפסטיבלי הקולנוע הגדולים והחשובים בעולם.
הפרויקט "רוטרדם בשידור חי" הוא אחד האירועים החדשניים והמיוחדים בעולם הקולנוע העכשווי. הקרנה בו-זמנית של שישה סרטים חדשים שמשתתפים בפסטיבל רוטרדם במעל מ-45 בתי קולנוע וסינמטקים ברחבי אירופה והעולם. הצופים בסינמטק יצפו בסרטים בבכורה ישראלית ואירופאית שלהם והן יוכלו לראות את יוצרי הסרטים בשידור חי מרוטרדם לפני ההקרנה ואחרי ההקרנה יוכלו להשתתף באמצעות טוויטר בדיון עם היוצרים.
Special thanks to Bero Beyer, Festival Director, Melissa van der Schoor, Marit Oprins