לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
מקומות שמורים | פסטיבל הצגות רגישות

מקומות שמורים | פסטיבל הצגות רגישות

פסטיבל הצגות רגישות לילדים על הספקטרום האוטיסטי ומשפחותיהם

"מקומות שמורים" הוא פסטיבל רגיש ונגיש בו כל התנהגות מקובלת וכל תגובה היא טובה, וזה אומר שניתן לצאת מההצגה ולחזור בכל רגע, להסתובב באולם ולהשמיע קולות אם צריך. ההצגות עצמן עברו התאמה מיוחדת והוצאו מהן אלמנטים שיכולים לעורר חרדה או פחד. את רשימת הטריגרים בכל הצגה ניתן לקרוא בעמודי ההצגות

אֶה-אוֹ! | פסטיבל מקומות שמורים

25-08-2019 | ראשון
10:00
אולם 4
אֶה-אוֹ! | תיאטרון אלמינא במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. הצגה מוזיקלית לפעוטות. רקדנית, שחקנית ומוזיקאי חוברים יחד ליצירה משותפת לפעוטות. גלגל עונות השנה מוגש כתיאטרון תנועה חזותי בשילוב מוזיקה שמנוגנת באופן חי על הבמה, עם נגיעות מתחום המוזיקה הקלאסית. מופע צבעוני, מרתק ומשעשע לקטנטנים. חוויה חושית, אינטראקטיבית ומאוד מצחיקה. טריגרים: אין מלל: ללא מילים בימוי: דנה דבורין עיצוב: גיל-לי גור מוזיקאי: לב לופטוס שחקנית: רותם גולדנברג רקדנית: סתיו סטרוז צילום סטילס: כפיר בולטין 40 דקות | לגילאי שנתיים ומעלה ההצגה תתקיים באולם 4 דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) אֶה-אוֹ! – דף הכנה אֶה-אוֹ! – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון. הכסאות אינם מסומנים. בחירת המושבים היא רק לתהליך המכירה.
לדף הסרט

שעת סיפור-לולי הכלבלב | פסטיבל מקומות שמורים

25-08-2019 | ראשון
11:30
ספריה
שעת סיפור: "לולי הכלבלב" | רונה ספורטה במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. לולי הכלבלב הקטן אוהב לקרוא ספרים ומגיע בהתרגשות אל הספרייה, אבל שם נאמר לו שזו טעות, כי ידוע הדבר שכלבים לא קוראים ספרים. לולי הנבוך יוצא למסע חיפושים אחר דברים אחרים שיוכל לעשות, שכן מתאימים לכלבים. במסעו הוא פוגש ציפור, פרפר, דג וצפרדע שמשתפים אותו בדברים שהם אוהבים לעשות. לולי מנסה דברים חדשים, אבל האם יעזוב את הספרים שלו? שעת סיפור המומחזת על ידי שחקנית ובובות ומשלבת התנסות חושית. טריגרים: אין מלל: הרבה מלל יצירה וביצוע: רונה ספורטה 35 דקות | לגילאי שנתיים ומעלה שעת הסיפור תתקיים בספריה דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) שעת סיפור: "לולי הכלבלב" – דף הכנה שעת סיפור: "לולי הכלבלב" – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה. על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש, וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

אוטו מוטו | פסטיבל מקומות שמורים

25-08-2019 | ראשון
12:15
אולם 4
אוטו מוטו | סמדר שמש חרפק במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. הצגה לכל המשפחה. בלי שום אזהרה ובלי כוונה, על הבמה עוצרת גברת ברכב ממונע. יש לה משימה, להעביר חבילה. למי היא מיועדת – זאת השאלה! בול הדוורית מקבלת משימה חשובה ביותר, למסור חבילה ליעד במהרה. ביחד עם מוטו, האוטו שלה, הם יוצאים להרפתקה רצופת תקלות והפתעות. עולם של תיאטרון פיזי ליצני עם חפצים המשתמש בהומור ובקסם של בועות. טריגרים: השפרצת מים, בועות סבון מלל: ללא מילים (מעט ג'יבריש) שחקנית יוצרת: סמדר שמש חרפק בימוי ויצירה: לי נחת שלום עיצוב: יסמין וולק מוזיקה מקורית: רועי דותן עיצוב תאורה: מיכל קורמן הפקה: באבלינג – בועז ניר שלום 45 דקות | לגילאי 3 ומעלה ההצגה תתקיים באולם 4 דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) אוטו מוטו – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון. הכסאות אינם מסומנים. בחירת המושבים היא רק לתהליך המכירה.
לדף הסרט

הכתר שהלך לאיבוד | פסטיבל מקומות שמורים

26-08-2019 | שני
10:00
אולם 4
הכתר שהלך לאיבוד | תיאטרון הקרון במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. פיית הלילה עצובה. הכתר שלה הלך לאיבוד. היכן הוא מסתתר? עכשיו, כשהיא סוף-סוף נרדמה, נגלה מה קרה לו, לאן התגלגל ואת מי פגש בדרכו? אמא קנגורו ובתה הקפצנית, עורבים חמדנים וחסידה רקדנית, דובי מעופף וקיפוד מתופף, ארנבים מאוהבים ועצים נדיבים. כולם משתוללים ומעוללים תעלולים, ובסופו של דבר מחזירים את הכתר לפיה! וגם זוכים ב… במה הם זוכים? הו, בשביל זה תצטרכו לצפות בהצגה. טריגרים: אין מלל: מעט מאוד מאת: אפרת הדני רעיון, עיצוב והפעלה: אפרת הדני תסריט ובימוי: מרית בן ישראל עיצוב במות: מיכל בן ענת בנייה ופטנטים: דידי אלון מוזיקה: גוסטבו בוסטמנטה עיצוב תאורה: דן קרגר מילים ומנגינה לשיר הסיום: רונית קנו הפקה: תיאטרון הקרון צילום סטילס: יאיר מיוחס ההצגה תתקיים באולם 4 40 דקות | לגילאי 2.5 ומעלה דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) הכתר שהלך לאיבוד – דף הכנה הכתר שהלך לאיבוד – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון. הכסאות אינם מסומנים. בחירת המושבים היא רק לתהליך המכירה.
לדף הסרט

פליימוביל | פסטיבל מקומות שמורים

26-08-2019 | שני
10:00
אולם 2
פליימוביל: הסרט | PLAYMOBIL: THE MOVIE במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הקרנה מותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. ההתאמה: אור אולם, סאונד מוחלש, אפשרות לאוזניות כשמרלה מוצאת את אחיה צ'ארלי הצעיר שהתגנב לתערוכה קסומה של פליימוביל, הם נשאבים יחד אל תוך המיצג המרכזי והופכים בן רגע לדמויות פליימוביל בעצמם! צ'ארלי הופך לויקינג עוצמתי ונחטף ומרלה יוצאת בעקבותיו. בדרך היא עוברת בין עולמות משחק שונים, ומצטרפים אליה גיבורים בלתי נשכחים לחוויה סוחפת של צחוק והרפתקאות.
לדף הסרט

הדבר העגול הזה | פסטיבל מקומות שמורים

26-08-2019 | שני
12:00
אולם 4
במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. הדבר העגול הזה | קבוצת DAVAI הצגת ליצנות ללא מילים שני חברים מפילים בטעות את השמש לים. הם מפליגים למסע חיפוש בסירה קטנה. בדרך הם נאבדים, רבים, כמעט טובעים בים הגדול. לבסוף, הם מוצאים איש את חברו. אבל מה עם השמש?!! טריגרים: מלל: ללא מילים יוצרים ומבצעים: לושה גבריאלוב ופיודור מקרוב תלבושות: אולגה דומובה תפאורה: אוקסנה וליאוניד אליסוב תאורה: אנדרי יודשקין צילום סטילס: דור קדמי 35 דקות | מתאים לצפייה רב גילאית החל מגיל 4 מומלץ גם להורים ההצגה תתקים באולם 4 המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - המקומות בהצגות אינם מסומנים והישיבה היא על מחצלות - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה. על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל הראשון בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש, וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון. הכסאות אינם מסומנים. בחירת המושבים היא רק לתהליך המכירה.
לדף הסרט

סדנת בועות | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
10:00
סדנאות קרקע
סדנת בועות | תיאטרון באבלינג במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. סדנת בועות ייחודית של תיאטרון באבלינג המיועדת לכל המשפחה ולילדים מגיל 3. באבלינה היא גברת מצחיקה ומגונדרת, ושעת המקלחת אצלה הופכת להרפתקה מצחיקה וסוערת. במפגש ייחודי לפסטיבל, הקהל מוזמן להצטרף לגברת באבלינה לסדנת בועות משפחתית תיאטרלית במיוחד, ויחד נפריח בועות בשלל דרכים וצורות. בסוף הסדנה כל משפחה תקבל מזכרת קטנה. טריגרים: מים, קצף, בועות סבון. ייתכן והמשתתפים יירטבו במהלך הסדנה, אנא הערכו בהתאם. במקום יעמוד צוות מתנדבים אשר ידאג כל העת לניגוב הרצפה ולעמדת ניגוב ידיים. יוצרת ומבצעת: לי נחת שלום עיצוב תפאורה ותלבושת: יסמין וולק צילום סטילס: יפעת גבאי 40 דקות | לגילאי 3 ומעלה ולכל המשפחה המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

מטריית החלומות | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
11:00
סדנא קומה 1
מטריית החלומות | תיאטרון הקרון במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. תיאטרון הקרון מזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט ייחודי המשלב בין אמנות תיאטרון הבובות והתאמה מיוחדת וייחודית לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שוניות קוגניטיביות). מטריית החלומות היא פעילות תיאטרון אינטראקטיבית אינטימית, המיועדת לקהל של חמישה ילדים בלבד (ומלוויהם) ומייצרת עולם של פיוט ודמיון. המטריה הניידת מגיעה בקלות ממקום למקום, נפתחת לצד ומעל הילדים ויוצרת סביבה תיאטרונית מפתיעה. המופע מתרחש כאירוע פרטי ומגן, עם תשומת לב מרבית המוקדשת לכל ילד. השחקנית יוצרת קשר בלתי אמצעי עם הילד/ה דרך עולם מיניאטורי הנפרש מתוך מטריה, בתוך העולם מסתתרות דמויות, יצורים, סיפורים קטנים וטקסטים פיוטיים. טריגרים: אין יצירה, שפה חזותית: עלינא אשבל שחקניות: עלינא אשבל, רותם גולדנברג צילום סטילס: כפיר בולטין 30 דקות | לגילאי 3 ומעלה שתי המטריות קורות במקביל, כל אחת על ידי שחקנית אחת שימו לב: בכל סבב נכנס ילד + מלווה אחד בלבד ההצגה מיועדת לכמות מקסימלית של 5 ילדים בקהל ניתן לרכוש כרטיס זוגי בלבד כרטיס זוגי עולה 60 שקלים דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) מטריית החלומות – דף הכנה מטריית החלומות – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע ההצגה בתאריך ה-27.8 בשעה 11:00 בחדר ניו-מדיה תצולם לצרכי תיעוד המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - המקומות בהצגה אינם מסומנים - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

מטריית החלומות | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
11:00
מתחם ניו-מדיה
מטריית החלומות | תיאטרון הקרון במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. תיאטרון הקרון מזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט ייחודי המשלב בין אמנות תיאטרון הבובות והתאמה מיוחדת וייחודית לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שוניות קוגניטיביות). מטריית החלומות היא פעילות תיאטרון אינטראקטיבית אינטימית, המיועדת לקהל של חמישה ילדים בלבד (ומלוויהם) ומייצרת עולם של פיוט ודמיון. המטריה הניידת מגיעה בקלות ממקום למקום, נפתחת לצד ומעל הילדים ויוצרת סביבה תיאטרונית מפתיעה. המופע מתרחש כאירוע פרטי ומגן, עם תשומת לב מרבית המוקדשת לכל ילד. השחקנית יוצרת קשר בלתי אמצעי עם הילד/ה דרך עולם מיניאטורי הנפרש מתוך מטריה, בתוך העולם מסתתרות דמויות, יצורים, סיפורים קטנים וטקסטים פיוטיים. טריגרים: אין יצירה, שפה חזותית: עלינא אשבל שחקניות: עלינא אשבל, רותם גולדנברג צילום סטילס: כפיר בולטין 30 דקות | לגילאי 3 ומעלה שתי המטריות קורות במקביל, כל אחת על ידי שחקנית אחת שימו לב: בכל סבב נכנס ילד + מלווה אחד בלבד ההצגה מיועדת לכמות מקסימלית של 5 ילדים בקהל ניתן לרכוש כרטיס זוגי בלבד כרטיס זוגי עולה 60 שקלים דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) מטריית החלומות – דף הכנה מטריית החלומות – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע ההצגה בתאריך ה-27.8 בשעה 11:00 בחדר ניו-מדיה תצולם לצרכי תיעוד המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - המקומות בהצגה אינם מסומנים - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

סדנת בועות | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
11:00
סדנאות קרקע
סדנת בועות | תיאטרון באבלינג במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. סדנת בועות ייחודית של תיאטרון באבלינג המיועדת לכל המשפחה ולילדים מגיל 3. באבלינה היא גברת מצחיקה ומגונדרת, ושעת המקלחת אצלה הופכת להרפתקה מצחיקה וסוערת. במפגש ייחודי לפסטיבל, הקהל מוזמן להצטרף לגברת באבלינה לסדנת בועות משפחתית תיאטרלית במיוחד, ויחד נפריח בועות בשלל דרכים וצורות. בסוף הסדנה כל משפחה תקבל מזכרת קטנה. טריגרים: מים, קצף, בועות סבון. ייתכן והמשתתפים יירטבו במהלך הסדנה, אנא הערכו בהתאם. במקום יעמוד צוות מתנדבים אשר ידאג כל העת לניגוב הרצפה ולעמדת ניגוב ידיים. יוצרת ומבצעת: לי נחת שלום עיצוב תפאורה ותלבושת: יסמין וולק צילום סטילס: יפעת גבאי 40 דקות | לגילאי 3 ומעלה ולכל המשפחה המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

מטריית החלומות | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
12:00
סדנא קומה 1
מטריית החלומות | תיאטרון הקרון במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. תיאטרון הקרון מזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט ייחודי המשלב בין אמנות תיאטרון הבובות והתאמה מיוחדת וייחודית לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שוניות קוגניטיביות). מטריית החלומות היא פעילות תיאטרון אינטראקטיבית אינטימית, המיועדת לקהל של חמישה ילדים בלבד (ומלוויהם) ומייצרת עולם של פיוט ודמיון. המטריה הניידת מגיעה בקלות ממקום למקום, נפתחת לצד ומעל הילדים ויוצרת סביבה תיאטרונית מפתיעה. המופע מתרחש כאירוע פרטי ומגן, עם תשומת לב מרבית המוקדשת לכל ילד. השחקנית יוצרת קשר בלתי אמצעי עם הילד/ה דרך עולם מיניאטורי הנפרש מתוך מטריה, בתוך העולם מסתתרות דמויות, יצורים, סיפורים קטנים וטקסטים פיוטיים. טריגרים: אין יצירה, שפה חזותית: עלינא אשבל שחקניות: עלינא אשבל, רותם גולדנברג צילום סטילס: כפיר בולטין 30 דקות | לגילאי 3 ומעלה שתי המטריות קורות במקביל, כל אחת על ידי שחקנית אחת שימו לב: בכל סבב נכנס ילד + מלווה אחד בלבד ההצגה מיועדת לכמות מקסימלית של 5 ילדים בקהל ניתן לרכוש כרטיס זוגי בלבד כרטיס זוגי עולה 60 שקלים דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) מטריית החלומות – דף הכנה מטריית החלומות – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע ההצגה בתאריך ה-27.8 בשעה 11:00 בחדר ניו-מדיה תצולם לצרכי תיעוד המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - המקומות בהצגה אינם מסומנים - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

סדנת בועות | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
12:00
סדנאות קרקע
סדנת בועות | תיאטרון באבלינג במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. סדנת בועות ייחודית של תיאטרון באבלינג המיועדת לכל המשפחה ולילדים מגיל 3. באבלינה היא גברת מצחיקה ומגונדרת, ושעת המקלחת אצלה הופכת להרפתקה מצחיקה וסוערת. במפגש ייחודי לפסטיבל, הקהל מוזמן להצטרף לגברת באבלינה לסדנת בועות משפחתית תיאטרלית במיוחד, ויחד נפריח בועות בשלל דרכים וצורות. בסוף הסדנה כל משפחה תקבל מזכרת קטנה. טריגרים: מים, קצף, בועות סבון. ייתכן והמשתתפים יירטבו במהלך הסדנה, אנא הערכו בהתאם. במקום יעמוד צוות מתנדבים אשר ידאג כל העת לניגוב הרצפה ולעמדת ניגוב ידיים. יוצרת ומבצעת: לי נחת שלום עיצוב תפאורה ותלבושת: יסמין וולק צילום סטילס: יפעת גבאי 40 דקות | לגילאי 3 ומעלה ולכל המשפחה המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

מטריית החלומות | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
13:00
סדנא קומה 1
מטריית החלומות | תיאטרון הקרון במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. תיאטרון הקרון מזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט ייחודי המשלב בין אמנות תיאטרון הבובות והתאמה מיוחדת וייחודית לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שוניות קוגניטיביות). מטריית החלומות היא פעילות תיאטרון אינטראקטיבית אינטימית, המיועדת לקהל של חמישה ילדים בלבד (ומלוויהם) ומייצרת עולם של פיוט ודמיון. המטריה הניידת מגיעה בקלות ממקום למקום, נפתחת לצד ומעל הילדים ויוצרת סביבה תיאטרונית מפתיעה. המופע מתרחש כאירוע פרטי ומגן, עם תשומת לב מרבית המוקדשת לכל ילד. השחקנית יוצרת קשר בלתי אמצעי עם הילד/ה דרך עולם מיניאטורי הנפרש מתוך מטריה, בתוך העולם מסתתרות דמויות, יצורים, סיפורים קטנים וטקסטים פיוטיים. טריגרים: אין יצירה, שפה חזותית: עלינא אשבל שחקניות: עלינא אשבל, רותם גולדנברג צילום סטילס: כפיר בולטין 30 דקות | לגילאי 3 ומעלה שתי המטריות קורות במקביל, כל אחת על ידי שחקנית אחת שימו לב: בכל סבב נכנס ילד + מלווה אחד בלבד ההצגה מיועדת לכמות מקסימלית של 5 ילדים בקהל ניתן לרכוש כרטיס זוגי בלבד כרטיס זוגי עולה 60 שקלים דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) מטריית החלומות – דף הכנה מטריית החלומות – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע ההצגה בתאריך ה-27.8 בשעה 11:00 בחדר ניו-מדיה תצולם לצרכי תיעוד המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - המקומות בהצגה אינם מסומנים - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה.   על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש,  וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון.
לדף הסרט

דידי, טל וירדן מנגנים ושרים | פסטיבל מקומות שמורים

27-08-2019 | שלישי
14:00
אולם 4
דידי, טל וירדן מנגנים ושרים במסגרת פסטיבל מקומות שמורים - הצגות המותאמות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וממגוון השונויות הנירולוגיות וההתפתחותיות. מופע מוזיקלי לכל המשפחה דידי שחר וירדן בר כוכבא הלפרין שרים שירים מהאלבום המצליח "ענן על מקל" ומהאלבום החדש "שבת בבוקר". עיבודים מוסיקליים וליווי על פסנתר: טל בלכרוביץ'. טריגרים: אין מלל: מעט יוצרים ומבצעים: דידי שחר, ירדן בר כוכבא הלפרין וטל בלכרוביץ' צילום סטילס: ליאור ארליך 30 דקות | לגילאי 3 ומעלה ההצגה תתקיים באולם 4 דפי הכנה ותקשורת תומכת (קבצים להורדה) דידי, טל וירדן מנגנים ושרים – סרגל מטרים המפרט את מהלך המופע המופע עבר התאמה מיוחדת ובהתחשב בכמות הכרטיסים המוגבלת לכל מופע, העדיפות הראשונה שלנו היא לשרת את קהל היעד של הפסטיבל, קהל צעיר עם אוטיזם ומשפחותיהם. למידע ופרטים נוספים על הפסטיבל - http://safeplacefest.com - כל אחד מעל גיל שנתיים חייב בכרטיס - אנו ממליצות לבצע רכישה של כרטיסים דרך המייל ולא במקום עצמו - לאיסוף כרטיסים מהקופה ביום ההצגה, יש להגיע חצי שעה לפני מועד ההצגה. על הפסטיבל פסטיבל "מקומות שמורים" הוא הפסטיבל היחיד בישראל המוקדש כולו להצגות ומופעי תרבות לילדים על הספקטרום האוטיסטי (ושאר שונויות קוגניטיביות) ומשפחותיהם. הפסטיבל נוצר מתוך חזון ברור שלכל ילד מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות ביחד. פסטיבל בו כל התנהגות מקובלת ולכולם יש מקום. מעבר למופעים עצמם שעברו התאמה מקצועית לקהל על הספקטרום, במתחם עצמו יהיה צוות מתנדבים שילווה את המשפחות והילדים לאורך כל השהות בסינמטק. לילדים שירצו יחולקו אמצעי עזר כמו אוזניות אטומות לרעש, וסטרס בולז וההכנה לפסטיבל מתחילה כבר בשלב רכישת הכרטיסים באתר, כשניתן להדפיס את הסיפורים החברתיים ומידע נוסף שיכול לעזור לילדים, לפי כל מופע. הפסטיבל נערך בשיתוף מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון. הכסאות אינם מסומנים. בחירת המושבים היא רק לתהליך המכירה.
לדף הסרט