לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
מנוי נוער לסינמטק חינם!

מנוי נוער לסינמטק חינם!

כן קראתם נכון, בחינם !

בחופש הגדול הזה סינמטק תל אביב מעניק לתיכוניסטים האהובים מנוי בחינם . עד לסוף החופשה מוזמנים לבוא אלינו לצפות בסרטים, כל השבוע כל היום.
בואו להתאהב בסינמטק ואחת בשני, להתקרר במזגן לפני או אחרי הים והמסעדות, במוסד התרבות הקולנועי המוביל בישראל:
יצירה ישראלית ובינלאומית איכותית, מפגשים עם יוצרים מובילים, פסטיבל סדרות הרשת הבינלאומי, "סולו"- סרטים והרצאות על אהבה בעידן הדיגיטלי, מועדון הסרט המופרע, מועדון הסרט הוורוד לקהילה הגאה, סרטים קצרים של יוצרים צעירים, המועדון לבעלי עצבים חזקים ועוד…


לקבלת המנוי יש להציג תעודת זהות בקופות הסינמטק , גילאי 15-18 או בטלפון 6876*

*המנוי בתוקף עד 1.9.19


 

סקאר זכאי

19-07-2019 | שישי
22:00
אולם 1
סקאר זכאי: פותחים מחדש את תיק מלך האריות SCAR IS INNOCENT כנס המוני למען חנינה לסקאר, אריה שהופלל על לא עוול בכפו. מאז 1994 מוכר בציבור נראטיב אחד בלבד לגבי האירועים בצוק התקווה, לפיו סימבה הוא הגיבור של “מלך האריות”, וסקאר הוא הנבל. אך האם זה באמת כך? עדויות חדשות שעלו לאחרונה מציגות באור חדש את סקאר, ומעלות את השאלה האם הסיפור האמיתי למעשה היה שונה לחלוטין מזה שגדלנו עליו – וייתכן שסקאר למעשה נפל קורבן לקנוניה פוליטית. מגיש: דורון פישלר, מבקר קולנוע מחיר בקופה 45 ₪, לגולשי עין הדג 33 ₪, חינם למנויים
לדף הסרט

סולו 1 | אהבה וקשרים בעידן החדש

25-07-2019 | חמישי
19:00
אולם 4
סולו #1 אהבה וקשרים בעידן החדש הנושא: מה שווה הסקס אם אי אפשר לשים אותו בסטורי? מרצה: ד"ר לירז מרגלית יוקרן הסרט: זרים מושלמים | PERFECT STRANGERS מפגש ארוחת ערב של זוגות חברים בשנות ה-30 לחייהם, הופך למשחק מסוכן כשהם נענים לאתגר להניח את הסמארטפונים על השולחן בידיעה שכל הודעה ושיחה תהיינה גלויות לכל מכאן ואילך. העניינים מסתבכים עד מהרה כשהנוכחים מגלים כמה מעט הם באמת יודעים איש על רעהו. סרט מקורי ומעורר מחשבה שנע בין קומדיה עדינה לבין דרמה חודרת וכל כך אקטואלית לימינו.
לדף הסרט

בקטנה – יחסים

26-07-2019 | שישי
20:00
אולם 1
בקטנה יחסים בקטנה: מקבץ סרטים שלא מתביישים בצורך בקרבה. אנה | ANNA ישראל 2016 בימוי: אור סיני | Or Sinai 24 דקות עברית יום קיץ חם ובפעם הראשונה מזה שנים אנה נשארת לבד, בלי הבן שלה. היא יוצאת למסע קטן בתוך העיירה בה היא חיה, מנסה למצוא גבר שייגע בה, גם אם רק לרגע אחד קצר. אחרית דבר | AFTER ALL ישראל 2014 בימוי: צבי לנצמן | Zvi Landsman 20 דקות עברית בערוב ימיו יעקב מחליט ללכת לזונה. הוא מגיע לדירתה של ורה, ושם הוא נחשף לפרטים מחייה האישיים. יעקב צריך לבחור בין המצפון לבין היצר. הישארות | REMAINS ישראל 2013 בימוי: יותם בן-דוד | Yotam Ben David 31 דקות עברית איתמר ותומא חולקים מיטה, וקירות ודירה וחשבונות חשמל. תומא פוקד, מנהל ומעביר ביקורת, איתמר שותק ומקשיב. בין קירות הדירה צומחים תסכול ובדידות.
לדף הסרט

המתים אינם מתים

26-07-2019 | שישי
22:00
אולם 1
המתים אינם מתים | THE DEAD DON'T DIE סרט הפתיחה של פסטיבל קאן. בעיירה הקטנה והמנומנמת של סנטרוויל, משהו לא לגמרי כשורה: המתים מתחילים לקום מן הקברים שלהם, ומאיימים על חיי התושבים. שלושה שוטרים ממושקפים מנסים להציל את המצב או סתם לפחות לשרוד את הלילה. ג'ים ג'רמוש בסרטו המפתיע ביותר, מערבב בין ז'אנרים, מצחיק, חצוף ומאתגר כל פעם מחדש.
לדף הסרט

מועדון הסרט המופרע + ד"ר סטריינגלאב

27-07-2019 | שבת
14:00
אולם 1
מועדון הסרט המופרע: פיטר סלרס הרצאה מצחיקה במיוחד והקרנת סרט שיוקדשו לקומיקאי האגדי פיטר סלרס שאמר: "תנו לי לשחק כל דמות, רק לא את עצמי. את עצמי דאגתי להוציא בניתוח". מתכניות הטלוויזיה שהשפיעו על מונטי פייתון דרך סרטיו בהם שיחק לפעמים שישה תפקידים בו זמנית וכמובן תפקידו המפורסם כמפקח קלוזו, הבלש מסרטי "הפנתר הורוד". בהנחיית הבמאי אלון גור אריה יוקרן הסרט: ד"ר סטריינג'לאב | DR. STRANGELOVE OR: HOW I LEARNED TO STOP WORRYING AND LOVE THE BOMB סאטירה מרושעת של קובריק, היורקת בארסיות בפניהן של מעצמות העל, בסרט שנוצר בשיאה של המלחמה הקרה. גנרל אמריקאי מטורף מניע את גלגלי המלחמה האטומית והסרט מתאר במקאבריות מבדחת את ההליכים הביורוקרטיים שיביאו לקץ העולם. סרט יוצא דופן, שופע בדיחות אפוקליפטיות המצטרפות יחד לאמירה מסמרת שיער, על סוף האנושות כטעוןת טכנוקרטית. עם פיטר סלרס, מצחיק עד דמעות, בתפקיד משולש. סרט חכם וציני שנותר חריף ושנון גם בחלוף 50 שנה מיצירתו.
לדף הסרט

המתים אינם מתים – סרטים באפילה

27-07-2019 | שבת
21:00
אולם 1
סרטים באפילה הרצאת מבוא (של כ-40 דקות) מאת ירון שמיר יוקרן הסרט: המתים אינם מתים | THE DEAD DON'T DIE סרט הפתיחה של פסטיבל קאן. בעיירה הקטנה והמנומנמת של סנטרוויל, משהו לא לגמרי כשורה: המתים מתחילים לקום מן הקברים שלהם, ומאיימים על חיי התושבים. שלושה שוטרים ממושקפים מנסים להציל את המצב או סתם לפחות לשרוד את הלילה. ג'ים ג'רמוש בסרטו המפתיע ביותר, מערבב בין ז'אנרים, מצחיק, חצוף ומאתגר כל פעם מחדש.
לדף הסרט