לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
חוג קולנוע סינמטק תל אביב 2019- חיים בסרט

חוג קולנוע סינמטק תל אביב 2019- חיים בסרט

 

חוג בן שעתיים וחצי מדי יום ראשון בין השעות 17:00-19:30 בסינמטק ת"א, בהדרכת הבמאי ומורה הקולנוע בעז אולנדר, ויוצרים אורחים שיגיעו לאורך השנה.

החל מ 17.11

גילאים: כיתות ד-ו

מחיר: 350 ₪ לחודש בעבור 4 מפגשים בני שעתיים וחצי

הרשמו כאן ונצגנו יחזרו אליכם

החוג יתקיים החל מאמצע נובמבר ועד חודש יוני, כאשר חודש יוני מיועד להפקת וצילום סרטי הגמר של הילדים. בסוף חודש יוני תתקיים הקרנה חגיגית של סרטי הילדים בסינמטק.

תוכן ומבנה:                   

  • במהלך המפגשים נחשוף את הילדים לסרטים מעוררי השראה המתאימים לגילם וננסה ביחד להבין מה הופך את אותן יצירות למוצלחות, מותחות, מרגשות ומצחיקות.
  • נלמד מושגים בסיסיים בשפת הקולנוע: פריים, שוט, קאט, זוויות, גדלי צילום ותנועות מצלמה. נבחן את השימוש בהם ביצירות שיוקרנו בכיתה והחניכים יישמו אותם בתרגילים שיבצעו במפגשים.
  • נלמד ונתרגל את התפקידים השונים בסטים: הפקה, בימוי, צילום, תאורה, סאונד, ארט, ליהוק עריכה ועוד.
  • מנחה הקבוצה בעז אולנדר,  בוגר החוג לקולנוע באונ' תל אביב, הפיק והיה ע. במאי בסרטים וסדרות רבות, מרצה ומנחה לקולנוע במגמות קולנוע בתיכונים, בעמותת להב ובפרוייקטים של משרד הכלכלה. בעל ניסיון רב בליווי ילדים ונערים בתהליך היצירה הקולנועי.
  • פרוייקט גמר: כל תלמיד יקח חלק בפרוייקט גמר בין אם כבמאי, כתסריטאי, כמפיק כצלם או כעורך. התלמידים יבחרו אם לצלם סרט, קליפ או וולוג על פי העדפותיהם והצילומים יתקיימו בימים מרוכזים. הסרטים יוקרנו במרוכז בארוע בו ישתתפו גם ההורים.
  • החוג ילווה בצפייה בסרטים חדשים בסינמטק ומפגש עם בימאים ישראלים אורחים שיגיעו ללמד את הילדים על רזי המקצוע
  • החוג יגע גם בתחום האקטואלי של סרטוני רשת: וולוגים, בטוטוריאלס, בדגש על כאלו שנעשו עלי ידי ילדים בני גילם. ננתח את אותם תכנים והחניכים יתנסו בעשייה שלהם בעצמם.