לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
או לה לה – פסטיבל הקומדיות הצרפתיות

או לה לה – פסטיבל הקומדיות הצרפתיות

14-24/11 פסטיבל או לה לה! ה- 4 לקומדיות הצרפתיות "היכולת לצחוק בקול רם היא ההוכחה שיש לך נשמה משובחת" (ז'אן קוקטו) | השנה נציג 21 סרטים ממיטב הקומדיות העכשוויות לצד קלאסיקות בלתי נשכחות. הפסטיבל מאורגן על ידי קרולין בונה מנכ"לית "עדן סינמה" ובתמיכת המכון הצרפתי בישראל, הפסטיבל השנה הינו חלק מעונת התרבות ישראל צרפת.  

"היכולת לצחוק בקול רם היא ההוכחה שיש לך נשמה משובחת" ז'אן קוקטו

השנה נציג 21 סרטים ממיטב הקומדיות העכשוויות לצד קלאסיקות בלתי נשכחות. הפסטיבל מאורגן על ידי קרולין בונה מנכ"לית "עדן סינמה" ובתמיכת המכון הצרפתי בישראל, הפסטיבל השנה הינו חלק מעונת התרבות ישראל צרפת. הבמאי לורן טיראר, יגיע להציג את סרט הפתיחה "שובו של הגיבור", המתרחש בימי נפוליאון בכיכובם של ז'אן דוז'רדן ומלאני לורן. טיראר שגם כתב את התסריט, יעביר סדנת כתיבה קומית ליוצרים ישראלים. נקרין גם את אחד מסרטיו הקודמים "מולייר" בכיכובו של רומן דוריס.  סרט הנעילה "משפחה בהפתעה" של דני בון. נקרין גם את סרטו "ברוכים הבאים לצפון", הסרט הצרפתי המצליח ביותר בכל הזמנים. בון הקדיש את סרטו החדש לחברו הזמר ג'וני האלידיי. לזכרו נקרין גם את הסרט "ז'אן פיליפ" בו הזמר מופיע.

סרטים נוספים שיוקרנו "תראו איך הם רוקדים" סרט ההמשך לסרטו המצליח של מישל בלאן "נשיקות צרפתיות" שיוקרן גם הוא. הקלאסיקות "חברים בלי מזל" עם פייר רישאר, "השוטר מסן טרופז" עם לואי דה פינס. "המוח" של ז'ראר אורי עם בורביל ובלמונדו. בנוסף יוקרנו סרטים חדשים כמו "ד"ר קנוק", "כמו הבנים", "מאוהב באשתי", "ראול טבורן" ועוד. לתוכנית נבחרו סרטים שיצחיקו אתכם, ויחד עם זאת יעוררו מחשבה וירגשו, במסורת הקולנוע הצרפתי המיטיב לערב בין הומור לדרמה.

 

לכל הקרנה בפסטיבל "או לה לה" שמורים 100 מקומות חינם למנויים – להזמנה בקופות או בטלפון 6876* בלבד !!!!
רכישה באתר או מעל לכמות הזאת היא בחיוב של 20 ש"ח