לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
תחרות העצמאי הקצר 1 | פסטיבל סטודנטים
פסטיבלים ומופעים

תחרות העצמאי הקצר 1 | פסטיבל סטודנטים /


אורך 135 () שפה:

אינטרגלקטיק סמוראי
ישראל
19 דק'
עלילתי
עברית
2017
אחותה הצעירה של ליה, דניאלה, נולדה עם שיער חלק. אמן וכל הקהילה האתיופית מאמינים כי היא נולדה ברוכת אלוהים, אבל ליה מכחישה בכל תוקף את התיאוריה הזאת ולוקחת את אחותה למסע מסוכן בתקווה להוכיח לכולם שהאל אינו קיים.
בימוי: הגר בן-אשר תסריט: הגר בן-אשר צילום: דוד סטרז'מייסטר עריכה: גיא נמש משחק: ליה אליס, דניאל אייסו הפקה: קובי עזר

עוד ניסוי
ישראל
15 דק'
עלילתי
רוסית
2017
בעתיד הקרוב שחקנים אנושיים יוחלפו בדמויות ממוחשבות. כל השחקנים יהפכו למובטלים. ביניהם, שחקן מזדקן שאיבד את עבודתו ומגיע לתא קטן, בודקה לבימוי שחקנים מובטלים ליד בית קולנוע ישן, המקום היחיד בו הוא יכול לשחק.
בימוי: סרגיי ולסוב תסריט: סרגיי ולסוב, דניאל בר צילום: דניאל בר עריכה: אלה כהן משחק: יצחק פקר הפקה: סרגיי ולסוב, ליאל סורוקה, אדם רובסון

המדריך לגינון
ישראל, צרפת
11 דק'
אנימציה
עברית, צרפתית
״המדריך לגינון״ הינו סיפור ייחודי ואישי של הבמאית שרה ג׳יין. דרך דמותה של אריה, הסרט מגולל את שלוש השנים הראשונות של גידול בנה והתמודדותה עם האוטיזם שלו. ביחד, תוך הבנה של הבעיה, הם יוצרים את הגישור שמוציא את אריה מהדיכאון, ועוזר לליאו להתפתח.
בימוי: שרה ג׳יין חתוכה תסריט: שרה ג׳יין חתוכה עריכה: ענבל גרוסמן משחק: דאנה איבגי, קרולין דוסיי הפקה: עמית גיצלטר, דורה בנוסילו

קילומטר 147
ישראל
19 דק'
עלילתי
עברית
2017
גופת גמל מוטלת באמצע כביש הערבה, בדיוק על הקילומטר ה-147, על גבול בין שני יישובים. אף אחד מהם לא מסכים לקחת עליה אחריות.
בימוי: בעז פרנקל תסריט: בעז פרנקל ועופר ליכטמן צילום: נאייף חמוד עריכה: בעז פרנקל ועופר ליכטמן משחק: מנשה נוי, רותם קינן וששי מטו הפקה: אייל וטינקר שיראי

עמק השליטים
ישראל, סרביה
26 דק' דוקומנטרי
סרבית
2018
מבט פיוטי ומטאפיזי על חיי היומיום בבית אבות מרוחק, שממוקם על קצה הר סמוך לעיר אוז'יצה שבסרביה. זו היא התחנה האחרונה על פני האדמה עבור אנשים שמכונים ״הלקוחות״. כלואים בבית אבות המבודד ובתוך גופם הקמל, הם ממשיכים להילחם על חירותם הרוחנית.
בימוי: יפים גרבוי תסריט: יפים גרבוי צילום: קונסטנצה סנדובל עריכה: וואליד מוסאווי הפקה: דאהן פטרוביץ'

רכישת כרטיסים