לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
קצרים על הדרך חלק 2+1 – " 70 לקולנוע הישראלי "
חופשי למנויים

קצרים על הדרך חלק 2+1 – " 70 לקולנוע הישראלי " /


SHORTS ON THE ROAD

אורך 90 , ישראל () בימוי: במאים שוניםשפה: עברית

קצרים על הדרך / SHORTS ON THE ROAD
מקבץ ב22:00:
קומדיה רומנטית בימוי: רוני קידר משחק: הגר בן-אשר, ניתאי גבירץ. מפגש לילי בין בחורה צעיר לבחור המתחזה לאנס סדרתי מוביל אותם להבנה שלא תמיד אנשים הם מה שהם נראים. 22 דק'.
מיומנו של צלם חתונות בימוי: נדב לפיד משחק: אוהד קנולר, נעמה פרייס צלם חתונות מתחתן עם כלה אחת, הורג את השנייה וחוזר הביתה. 40 דק'.
אני אשתה את דמעותיי בימוי: תום שובל משחק: יונתן כרמל, אמיר וולף יונתן, תלמיד תיכון מופרע, צריך 15 שקל, שום דבר אחר לא חשוב לו. 17 דק'.
מי מנוחות בימוי: אדם סנדרסון משחק: הילי ילון, אדם סנדרסון זוג אוהבים משתזף על חוף שומם, אורח לא צפוי מסתיר להם את השמש 9 דק'.
סה"כ 88 דק'
מקבץ ב24:00
אינטרגלקטיק סמוראי בימוי: הגר בן-אשר משחק: דניאל אייסו, ליה אליס ליה האתיופית לוקחת את אחותה הקטנה דניאל למסע מסוכן כדי להוכיח לכולם שאלוהים לא קיים. 15 דק'.
מלכת הגמדים בימוי: מאיה קניג סרט תיעודי שצולם באנגליה העוקב אחר שרה, שחקנית בקהילת שחקני משחק התפקידים "מבוכים ודרקונים". 13 דק'.
מצב החסה בימוי: גור בנטביץ' בחור תמהוני ושכנתו הנמרצת יוצאים להילחם במגפת כנימות. משחק: נירית קצנשטיין, יעקב מולי מועלם 12 דק'.
אלוהים יקר בימוי: ארז תדמור, גיא נתיב משחק: ריימונד אמסלם, ליאור אשכנזי ירושלים העתיקה הפיוטית מנקודת מבטו של אהרון, שומר של הכותל המערבי. לאחר שאשה יפה ומסתורית טומנת באופן קבוע פתק באבני הכותל, מחליט אהרון להגשים את משאלותיה ובכך לומד להכיר את עצמו מחדש. 12 דק'.
תחתונים בימוי: קרן ידעיה משחק: קלרה גיפון, גבריאל פורסט הפקה ישראלית-צרפתית אשר עוקבת אחר מסעה המשונה והלא-קל של אישה צרפתייה לקניית תחתונים בפריז. 18 דק' .
ליבינג רום בימוי: טלי שלום עזר משחק: קרן מור, תיקי דיין לאה, אישה בשנות הארבעים לחייה שגרה עם אמה ,חווה משבר בעקבות ביקור של בנה בן ה-17 בארץ. הכרות עם אישה אחרת, תמרה, מביאה אותה לראשונה לנסות ולמצוא אהבה ונחמה. 20 דק'
סה"כ 90 דק'

רכישת כרטיסים