לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
קצרים טרנס
פסטיבלים ומופעים

קצרים טרנס /


THE T SHORTS

אורך 102 () שפה:

ולנטין(ה) בימוי והפקה: פול מרקס דוארטה משחק: ז'ודיקאל גואטייה, קפוסין דה לה גורס צרפת, 2017, 5 דקות, צרפתית עם תרגום לאנגלית ולנטין, נער בן 19, נכנס לראשונה לחדרו במעונות הסטודנטים. הוא מוצא בארגז תמונות ישנות שמזכירות לו את ילדותו.
חוקי שירותים בימוי והפקה: קט הידאלגו משחק: ג'ונה קפלון קנדה, 2017, 5 דקות, אנגלית ללא תרגום צ'רלי, תלמיד בבית-ספר יסודי, הולך לשירותים. זו משימה פשוטה עבור הרוב המכריע של הילדים בבית-הספר, אבל ממש לא פשוטה עבור צ'רלי.
Sununú: המהפכה של אהבה בימוי והפקה: אוליביה קריין משחק: דיאן רודריגז, פרננדו מצ'אדו בריטניה, 2017, 24 דקות, ספרדית עם תרגום לאנגלית תיעוד קולנועי של סיפור האהבה של זוג אחד. דיאן רודריגז היא טרנסג'נדרית ופעילה חברתית לזכויות הלהט"ב באקוודור. כאשר בן-זוגה, פרננדו מצ'אדו, נכנס להריון, הזוג הופך לאייטם חדשותי בינלאומי.
פוש פינק בימוי והפקה: קאי טילמן משחק: טי.סי פרוסט, ג'רין מיטשל ארה"ב, 2018, 08:53 דקות, אנגלית ללא תרגום הקונפליקט של אדם טרנסג'נדר בשירותים הציבוריים מוביל אותו למסע כדי לענות על כמה שאלות שלא נפתרו.
אמא, אני חזרתי בימוי והפקה: דימיטריס קצימיריס משחק: אווה קומריאנו יוון, 2017, 5 דקות, יוונית עם תרגום לאנגלית אשה חוזרת לבקר בכפר הולדתה לאחר 40 שנה. היא אוחזת בתמונה של אמא עם שני ילדיה הקטנים ונכנסת לתוך בית-הקברות.
PRE-DRINK בימוי: מארק-אנטואן למיר הפקה: מריה גראסיה טורז'ון, מארק-אנטואן למיר משחק: פסקל דרבון, אלכס טרהאן קנדה, 2017, 23 דקות, צרפתית עם תרגום לאנגלית אלקסה היא בחורה טרנסית צעירה וקארל הוא צעיר הומו. השניים הם החברים הכי טובים מאז ומתמיד. ערב אחד הם מחליטים לשכב בפעם הראשונה.
משהו על אלכס בימוי והפקה: ריינאוט הלנטאל משחק: מאס ברונקהאוזן, קאי גראידנוס הולנד, 2017, 18 דקות, הולנדית עם תרגום לאנגלית אלכס, נער בן 14, מתגורר באזור כפרי שבו כולם רואים בו עוף זר. בעקבות עזיבתם של האנשים הקרובים לו ביותר את הכפר הוא נאלץ לחשוף את מה שמטריד אותו.
אריאנה בימוי: דוד אמברוסיני הפקה: האגודה התרבותית La Strada משחק: אנדריאה גארופלו איטליה, 2017, 13 דקות, איטלקית תרגום לאנגלית
אריאנה, עורכת-דין טרנסג'נדרית צעירה ומבריקה, מוכנה להתחיל את עבודת חלומותיה, אבל לפני כן עליה לעבור את ראיון העבודה.

רכישת כרטיסים