לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
close
12.08.20 12.08.20 - רביעי
סינמה נירוונה | מדע מקודש | מרצה ד"ר קרן צרפתי
סרט / הרצאה

סינמה נירוונה | מדע מקודש | מרצה ד"ר קרן צרפתי /


The Sacred Science

אורך 150 , ארה"ב ( 2011) בימוי: ניק פוליזישפה: אנגלית, תרגום לעברית

סינמה נירוונה: חומרים משני תודעה בטיפול הפסיכולוגי
מרצה: ד"ר קרן צרפתי

ד"ר קרן צרפתי היא מייסדת שותפה של מכון האקומי ישראל לפסיכותרפיה דינמית מבוססת מיינדפולנס וגוף; חוקרת תרפיות מבוססות חומרי תודעה, מנהלת וחוקרת קלינית במחקר הבודק את השפעת תרפייה מבוססת MDMA עם פגועי טראומה. גישתה מציעה מודל אינטגרטיבי של ריפוי וגדילה ומושרשת בגישות פסיכולוגיות מערביות, גישות שמאניות ותורות רוח מזרחיות

הרצאה זו תציג את עולם חומרים משני התודעה במחקר ואת פוטנציאל השתלבותם בטיפול הפסיכולוגי. ההרצאה תתמקד במחקר שהוכר על ידי ה FDA כמחקר פורץ דרך, ובודק את השפעתה של פסיכותרפיה מבוססת MDMA על PTSD. פגיעה טראומתית היא פגיעה המשפיעה על כל מימדי חיינו, מזה הפיזיולוגי, דרך המימד הפסיכולוגי ועד לרוחני. כאשר פגיעה זו היא חמורה ומגיעה למצב של הפרעת דחק פוסט טראומתית (PTSD) קשה מאד לרפאה בשיטות הטיפול, התרופות הפסיכיאטריות והכלים הקליניים המוכרים לנו כיום בעולם הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה. בהרצאה תציג ד"ר צרפתי את המחקר, תוצאותיו ומשמעותו הפוטנציאלית לטיפול בPTSD.

יוקרן הסרט:
מדע מקודש | The Sacred Science

שמונה אנשים. שמונה מחלות. מסע אל לבו של הג'ונגל בפרו. הם נסעו לחפש חלופות לתרופות ה סרטן, סכרת, דיכאון, למרות הקדמה היוצאת מן הכלל של הרפואה המודרנית החברה המערבית עדיין נאבקת לטפל ביעילות במחלות אלו ומחלות נפוצות נוספות. הסרט מתעד את סיפורם של שמונה נשמות אמיצות שעוזבות את העולם המפותח מאחור בחיפוש אחר תשובות עמוקות יותר. חיים לחודש אחד באזור מבודד בלב הג'ונגלי האמזוני, נשים וגברים אלה משתתפים בתהליך ריפוי עוצמתי על ידי אנשי ריפוי, שאמנים מפרו, העובדים מאות שנים עם צמחי מרפא ותרגולים רוחניים. בשעותיהם הנואשות ביותר אולצו החולים להתמודד לא רק עם חוליים הפיזי אלה גם המחסומים הרוחניים והפסיכולוגים בתהליך. מה שהם מצאו ישנה את חייהם לנצח.

רכישת כרטיסים