לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
close
6.12.20 6.12.20 - ראשון
מרתון סרטי סטודנטיות של הקרן החדשה לקולנוע וטלויזיה | קולנוע נשי

מרתון סרטי סטודנטיות של הקרן החדשה לקולנוע וטלויזיה | קולנוע נשי /


אורך 150 () שפה:

יחסים בין דורות מרתון סרטי סטודנטיות של הקרן החדשה לקולנוע וטלויזיה
לא בוכים בקיץ (ישראל 2017) בימוי: אלינה מרגולין סבתא נדיה היא אישה רוסיה קשוחה המסרבת לקבל את העובדה שלנכדתה יש בעיה נפשית. היא מחליטה לקחת את העניינים לידיה ולרפא את הנכדה בדרך היחידה שהיא מכירה, הדרך הסובייטית. (22 דקות, עברית, תרגום לעברית)((22 min., Heb., Heb. Sub.
כבוד אחרון (ישראל 2017) בימוי: רעות דגבר עג'מי רוני מגיעה לחדר המיון להיות לצד אביה הסובל מכאבים חזקים. ההמתנה הארוכה מובילה למפגש טעון המאלץ אותה להתמודד עם שאלות קשות הניצבות לפניה בנוגע למערכת היחסים שלהם. (25 דקות, עברית, תרגום לאנגלית)((25 min., Heb., Eng. Sub.
דובדבן (ישראל 2016) בימוי: הילה אמיר אנה יצרה לעצמה עולם חופשי, יצרי, מיני, היא משחקת עם הזמן, שולטת בכל. למרות הקשיים הצפויים, היא מקבלת החלטה ליצור מפגש מחודש עם אמה, החולה בסכיזופרניה. הכניסה של האם למרחב מערערת את העולם של אנה ויוצרת בו סדקים, מה שמאלץ בחינה מחדש של מערכת היחסים ביניהן. (24 דקות, עברית, תרגום לאנגלית)((24 min., Heb., Eng. Sub.
המופע של תימור (ישראל 2016) בימוי: תמרה ממון תימור, זמר אופרה, לא תיאר לעצמו שבגיל 37 יחזור לגור עם ההורים. או יותר נכון, שההורים יעברו לגור איתו. בפעם הראשונה בחייו, הוא מחליט להתמודד מול אימו, מבקרת אופרה נחשבת שאינה מאמינה כי הוא יכול לשיר. (30 דקות, עברית, רוסית, תרגום לעברית)((30 min., Heb., Rus., Heb. Sub.
בתום ההקרנה יתקיים דיון עם הבמאיות מנחה: השחקנית והתסריטאית לירון בן שלוש

רכישת כרטיסים