לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
היום בסינמטקהיום בסינמטק
close
היום בסינמטקהיום בסינמטק
מפגש 1- מבוא לטיפול פליאטיבי

מפגש 1- מבוא לטיפול פליאטיבי

מפגש 1- מבוא לטיפול פליאטיבי

מפגש 1- מבוא לטיפול פליאטיבי

אורך:120

אצלנו מדברים גם על סוף הדרך למרות פתיחות החברה לנושאים שהיו טאבו בעבר, אנו נמנעים עדיין מלדון ולשוחח על איך אנו מעונינים שיטפלו בנו אם נחלה במחלה קשה. הקורס ידון בנושאים מגוונים: איך ניתן להשאר בבית עם חוליינו ולצמצם ימי אישפוז למינימום, איך להשתמש בטיפול הפליאטיבי - טיפול הניתן להקלת הסימפטומים של הכאב, איך לדעת ולבקש את מה שיתן לנו רווחה רוחנית בימים הקשים ביותר, איך להנחות את הקרובים לנו לעשות את מה שאנחנו רוצים ועוד ועוד... עמותת קשת המשאלות שמחה להציע קורס “אצלנו מדברים גם על סוף הדרך״ הכולל 5 מפגשים כשבכל מפגש יהיו שתי הרצאות של מרצים מקצועיים. הנושאים החשובים עליהם נדון יועברו בעזרת סימולציות, תיאטרון והומור על מנת לעודד מחשבה ודיאלוג בקרב המשתתפים. מצורפת התכנית.

עלות הקורס: 200 ש”ח ל-5 מפגשים. הרשמה עכשיו בסינמטק בטלפון: 6876* (מספר המקומות מוגבל).

5.3.19 מפגש 1 - מבוא לטיפול פליאטיבי/להיות עצמאי בדירה שלי טיפול פליאטיבי :לחיות באיכות חיים טובה יותר~ קרן ארפי (אחות אונקולוגית, מומחית קלינית בטיפול תומך) ~ ד"ר רון בן יצחק (מומחה בגריאטריה מנהל רפואי בשיבה בריאה)

19.3.19 מפגש 2 - יחסים אינטימיים/לעזור לנפש לנצח את הגוף לעזור לנפש לנצח את הגוף + לימוד טכניקת הפגת מתחים ולחצים ~ הילה לביא יחסים אינטימיים כאשר אחד מבני הזוג הוא אדם חולה ~ קרן ארפי (אחות אונקולוגית, מומחית קלינית בטיפול תומך)

26.3.19 מפגש 3 - סדנא:"כל הקלפים על השולחן" ~ קרן ארפי + אמיליה ואליעזר מתיאטרון בובות FixTwist ~ אורית ליבוביץ נוביץ, רוויטל גריך

2.4.19 מפגש 4 - ליווי רוחני/מבט אומנותי ליווי רוחני תומך ~ הלה אשחר (מלווה רוחנית, מרכז שוורץ לבריאות ורוח) סיפורי חיים בתמונות - פוטורייטינג ~ נטע מיכל-יצחק (פוטורייטר, שחור לבן בצבע) להסתכל לזקנה בעיניים דרך אומנות ~ פרופ' אמיר כהן שלו (גרונטולוג)

16.4.19 מפגש 5 - לחשוב על היום שאחרי/פרידה סדנא: איך כותבים יפוי כח וצוואה ~ עו"ד כרמית טולדנו (עמותת המשפט בשירות הזיקנה) התמודדות עם אובדן ~ לין חלמיש (טנטולוגית)

רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים