לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
מסע הקסם הקולנועי – אייל שרף | צללי המוסיקה
סרט / הרצאה

מסע הקסם הקולנועי – אייל שרף | צללי המוסיקה /


אורך 400 () שפה:

09:30-10:00 הקרנת "קלוד ברדיני ואני" ושיחה עם הבמאי ברק כהן
10:00-10:30 הפסקה
10:30-12:00 הרצאתו של אייל שרף: צללי המוסיקה
12:00-13:00 הפסקה
13:00-15:10 טרום בכורה: "תיק קוליני", בימוי (באדיבות רד קייפ בע"מ)

קלוד ברדיני ואני (ישראל 2019) 13 דקות
CLAUDE BARDINI AND I
בימוי: ברק כהן
משחק: שגיא פרץ, שמואל עצמון-וירצר
אושרי מתנדב לאסוף את היוצר קלוד ברדיני משדה התעופה להקרנת סרטו בסינמטק, אך ברדיני מתאווה להגיע דווקא אל חוף הים. הנסיעה תהפוך לזירת התנצחות בין דורית על עשייה.

צללי המוסיקה: הרצאה עם מופע 90 דקות
הדי האיום הנאצי בשלושה מחזות זמר פרי עטם של יהודים: "צלילי המוזיקה", "קברט" ו"המפיקים". מה עניין שואה למחזות-זמר? רבות נאמר על השתקפות השואה בכל סוגה אמנותית לאורך השנים, אך מעט מאוד על השתקפותה במחזמר, שהרי הוא נתפס כקליל, מתקתק, לא רציני. אבל כסוגה פופולרית בקרב קהלים רחבים כל-כך, המחזמר הוא מקור מרתק לבחינת השינוי בהתייחסות לשואה לאורך השנים. הרצאתו של אייל שרף, זמר ומרצה, מומחה בתחום מחזות-הזמר. במסגרת ההרצאה יבצע שירים מתוך מחזות-הזמר. על הפסנתר: אלון אביב

תיק קוליני (גרמניה 2019) 123 דקות
THE COLLINI CASE
בימוי: מרקו קראוספיינטר
משחק: פרנקו נרו, אלכנסדרה מריה לארה, אליאס אמבארק
למרות גילו המופלג פבריציו קוליני נכנס למלון בברלין וללא כל סיבה נראית לעין רוצח את האורח המתאכסן בסוויטת ברנדנבורג. קספר ליינן, עורך דין צעיר, ממונה לייצג את קוליני. מה שנראה תחילה כהזדמנות מקצועית מבטיחה הופך לסיוט: הנרצח, תעשיין גרמני מכובד, היה למי שגידל אותו ואילו כעת עליו להגן על רוצחו. על עורך הדין לבחור בין מרדף אחר הצדק לבין הגנה על הקרובים אליו. ככל שהוא חוקר הוא מגלה קצוות חוט המובילים לעברה האפל של גרמניה ולפרק מזעזע בהיסטוריה המשפטית של גרמניה.

ייתכנו שינויים

רכישת כרטיסים