לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
close
24.05.20 24.05.20 - ראשון
מיינדפולנס בעבודה עם ילדים ונוער – עם קרן דהן,עינב טל ויוצרי הסרט | רוחני
פסטיבלים ומופעים

מיינדפולנס בעבודה עם ילדים ונוער – עם קרן דהן,עינב טל ויוצרי הסרט | רוחני /


May I Be Happy

אורך 140 , ארה"ב / צרפת (2017) בימוי: אריק ג'ורג'ולט, הלן וולטרשפה: אנגלית תרגום לעברית

מדיטציות מבוססות מיינדפולנס עברו דרך ארוכה מהעולם הבודהיסטי לעולם המערבי. שם הן באות לידי ביטוי, באופנים שונים, בעולם הניהול, הטיפול, ובסרט שלפנינו - בעולם החינוך. במפגש בין קרן דהן לעינב טל נברר איך מיינדפולנס מעצים ילדים ומורים, מייצר הצלחה חינוכית, ומשפיע על בית ספר שלם.
על המרצות:
קרן היא יועצת ארגונית, מומחית בהובלת תהליכי שינוי וחדשנות בארגונים ובמערכות חינוך. בעלת רקע אישי רב שנים במיינדפולנס, וביישומים שלו במסגרות טיפול, חינוך וניהול. חברה בצוות המנהל של המיזם הבינלאומיSoul of Education .
עינב טל היא סגנית מנהלת בית ספר תל-חי, שהיה מהראשונים בארץ ובעולם בהטמעת מיינדפולנס בבית ספר שלם. עינב מלווה את התהליך מזה קרוב לעשרים שנה - כמורה, מחנכת, מרכזת שכבה וסגנית מנהלת. בית הספר הפך לאחד משלושת בתי הספר המצטיינים בישראל.
״מי ייתן ואהיה מאושר"
חושף את החשיבות של תרגול מיינדפולנס והשינוי שיוצר בקרב חייהם של ילדים ונוער. באמצעות צילום פואטי ורצפים של תרגולים רגישים וסוערים המועברים על ידי מורים לילדים מרקעים שונים, הסרט יוצר מודעות ליתרונות של תרגול מיינדפולנס כדרך מילוט מאלימות וסבל, וכפתרון בר השגה עבור הדורות הצעירים. הסרט משקף מנעד רחב של גישות של מיינדפולנס על ידי מחנכים מסורים, ומזכיר לנו את הנטייה הטבעית של ילדים לשלמות, חוסן נפשי ואושר.

רכישת כרטיסים