לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
מבחר #1 TISFF
חופשי למנויים

מבחר #1 TISFF /


אורך 120 () שפה:

מבחר #1 TISFF
במסגרת חדשה זו של הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים בשיתוף סינמטק תל-אביב, נקרין בכל חודש מקבץ של סרטים אשר השתתפו במסגרות השונות (ישראליות ובינלאומיות) של מהדורת הפסטיבל הקודמת. בסיום ההקרנה ייערך סבב שאלות-תשובות עם היוצרים הישראלים, שינכחו בהקרנה.

תמונת ניצחון | IMAGE OF VICTORY
ישראל 2019
בימוי: עדי משניות | Adi Mishnayot
29 דקות עברית
קיץ 2014. שלושה חודשים לפני שחרורו מצה"ל, אורי נפצע במבצע "צוק איתן" בעזה. בבית החולים עשרות מבקרים גודשים את חדרו לעיניהם הטרודות של הוריו ואל מול העדשה של אחותו, הבמאית. בין טיפולי השיקום לביקורים מתוקשרים של אנשי צבא, מפורסמים ותיירים, אורי מנסה לעמוד בתפקידו החדש כגיבור.

פרצה ברשת | SWATTED
צרפת 2018
בימוי: ג׳ופרוי שנדוטיס | Joffroy Chandoutis
21 דקות, צרפתית, תרגום לעברית
גיימרים של משחקי און-ליין מתארים את ההתמודדות שלהם עם מילכודי טוכנ"ם (swatting), תופעה בה האקרים מדווחים למשטרה דיווחי שווא אודות גיימרים שמשדרים בסטרימינג, וגורמים לשליחה של יחידת עילית המכונה טוכנ"ם (SWAT) להגיע לפתח ביתם. זו תופעת בריונות רשת מסכנת חיים המרחפת מעל ראשי משתתפים בכל פעם שהם משחקים. האירועים בסרט מוצגים דרך סרטוני יוטיוב ורישומי תמונה דיגיטליים מתוך משחק מחשב.

מיני די.וי | MINI D.V
ישראל 2019
בימוי: שאולי מלמד | Shauly Melamed 10 דקות
עברית
חודשיים אחרי מות אביו, מקבל שאולי בן ה-12 את המצלמה הראשונה שלו. 14 שנים מאוחר יותר הוא מוצא את הקלטות. מנקודת מבט בוגרת, חוזר שאולי אל הניסיונות הקולנועיים הראשונים שלו ומגלה ביניהם את הסרטים ששכח שצילם עם חבריו, סרטים שהסתירו את הסוד הכי גדול שלו .

רכישת כרטיסים