לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
יצירות המופת המוסיקאליות – צלילי המוסיקה
סרט / הרצאה

יצירות המופת המוסיקאליות – צלילי המוסיקה /


אורך 90 , ארה"ב (1965) בימוי: רוג'רס והמרשטייןשחקנים: ג'ולי אנדרוס שפה:

איך מחברים מנגינה מוסיקאלית
היצירה המוסיקאלית האהובה והפופולארית של ריצ'רד רוג'רס ואוסקר המרשטיין הינה מדריך להבנת האלמנטים הבסיסיים של אמנות המוסיקה.
במקביל היא מספרת את סיפורה המרגש של משפחה אמיצה.
ביצוע חי: מוצארט – סונטה בפה מג'ור
The Sound of Music
זלצבורג, אוסטריה. מריה היא אישה צעירה, תוססת ומוזיקלית, שעומדת להפוך לנזירה. לאחר ששוב התעכבה בהרים כדי לצפות בשקיעה, אם המנזר מחליטה לשלוח אותה להיות אומנת לשבעת ילדיו של קפטן וון טראפ. הקפטן גאורג וון טראפ, לשעבר קצין בחיל הים האוסטרי, הוא אלמן קפדן ואב לשבעה. מאז שאשתו נפטרה, הוא סירב להכניס שמחה ומוזיקה לבית, והבית התנהל כמו אחת מספינותיו של הקפטן. מריה מצליחה לחדור לליבותיהם של הילדים ומלמדת אותם לשיר. עד מהרה מריה חודרת גם-כן לליבו של הקפטן. הקפטן, שעומד להינשא לברונית ושמה אלסה שריידר, אלמנה עשירה ואשת חברה מווינה, מבטל את אירוסיו לברונית ומתחתן עם מריה.
בינתיים, מעמדם של הנאצים מתחזק באוסטריה כחלק מה"אנשלוס", והנאצים דורשים מקפטן וון טראפ להצטרף לשורותיהם. וון טראפ, שמזהה אצל הנאצים את רמיסת הערכים הפטריוטיים והמוסריים שהוא מאמין בהם, בורח יחד עם מריה וילדיו מיד לאחר הופעה בה הם שרים. רגע לפני שהגבול נסגר, מצליחה המשפחה לברוח, והיא צועדת ברגל בהרים לעבר שווייץ.

רכישת כרטיסים