לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות עבור לתפריט הראשי דלג לתוכן דלג למפת האתר
היום בסינמטקהיום בסינמטק
close
היום בסינמטקהיום בסינמטק
אנימציה קווירית

פסטיבלים ומופעים

אנימציה קווירית

אנימציה קווירית

אנימציה קווירית

אורך:64

אני אוהבת בנות בימוי: דיאן אובומסאווין הפקה: מארק ברטראן קנדה, 2018, 8 דקות, אנגלית ללא תרגום פסטיבל סאנדנס 2018 ארבע נשים מדברות בכנות על אהבה ראשונה לאשה אחרת, על הרגשות, האכזבות, וההבנה העמוקה יותר של זהותן האישית.
ניצוץ בימוי: אהרונית אליאור הפקה: קרלי הולדרן ארה"ב, 2017, 5 דקות, אנגלית ללא תרגום נערה מוצאת מישהי שתצית בה אש להבה.
לְהַתְאִים בימוי: קאלי דוס אנחוס הפקה: ביה מדירוס ברזיל, 2017, 9:47 דקות, פורטוגזית עם תרגום לאנגלית קריקטוריסט טרנסג'נדר משתף בפרופיל שלו חוויות של אנשים טרנסג'נדרים אחרים ואת האתגרים שניצבים בפניהם.
מניבאלד בימוי והפקה: צ'ינטיס לונדגרן קנדה/קרואטיה/אסטוניה, 2017, 12 דקות, אנגלית ללא תרגום פסטיבל סאנדנס 2018 מניבאלד הוא שועל מובטל בן 33 שחי עם אמו. הוא מבלה את זמנו בנגינה על פסנתר, בשעה שהיא מכבסת את גרביו. היחסים הלא-בריאים שלהם עומדים להתמוטט כאשר מכונת הכביסה מתקלקלת, ואיש-זאב מגיע לתקן אותה.
סיפור על דובי שרצה להיות סוס בימוי והפקה: קלווין ברט קנדה, 2017, 03:18 דקות, אנגלית ללא תרגום סיפור מסע טרנספורמטיבי: ילדה צעירה מספרת לאמן אנימציה על הדובי שרצה להיות סוס.
ההחלטה של ריילי בימוי והפקה: יואה שיה בריטניה, 2017, 03:39 דקות, אנגלית ללא תרגום ריילי נולדה בגוף נשי אבל תמיד הרגישה כמו עוף מוזר. יום אחד היא מגלה דרך פשוטה להחליף את המגדר שלה.
נטלי ד. בימוי והפקה: אנז'ל ברו צרפת, 2017, 05:25 דקות, צרפתית עם תרגום לאנגלית זהו סיפור אהבה קצר מאוד בין מי שאוהב למי שנאהב.
שובר גלאם בימוי והפקה: פאווי מייפן קנדה, 2017, 01:40 דקות, אנגלית ללא תרגום ילד דוב מייעץ בענייני יופי באינטרנט.
אוקיינוס בימוי: רנאטו דוקה הפקה: מריאנה ויירה ברזיל, 2017, 15 דקות, פורטוגזית עם תרגום לאנגלית
לונה רואה מישהו טובע באוקיינוס ותוהה האם להיות גיבורת-על ולהשתמש בכוחותיה?

רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים