לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות Go to the main menu Skip to content Skip to site map
ריקוד בקולנוע+לרקוד | מפגש מקוון עם דנה קסלר

ריקוד בקולנוע+לרקוד | מפגש מקוון עם דנה קסלר /


Length 50 () שפה:

משירלי טמפל ועד מיקי מאוס, מסטפס ובלט ועד ריקודי היפ הופ קצביים - ריקודים תמיד היו חלק כיפי ואהוב במיוחד מסרטי קולנוע. מפגש חווייתי לילדים ולכל המשפחה בהנחיית עיתונאית התרבות דנה קסלר, בשילוב הקרנת קטעים מסרטים אהובים. לגילאי 5+.
המפגש המקוון יתקיים ביום חמישי 14/1/21 בשעה 17:00. כל הרוכש כרטיס למפגש המקוון יקבל לינק לצפייה בסרט האנימציה המצליח "לרקוד" ללא תשלום! הלינק לצפייה ולמפגש הזום יישלחו בעת הרכישה.
על הסרט "לרקוד" - Ballerina:
סרט אנימציה מקסים בדיבוב לעברית. פליסי היא ילדה יתומה, שובבה ואדומת שיער הגדלה בבית יתומים תחת שרביטו של מנהל מרושע. יש לה תשוקה אחת ענקית: לרקוד. יחד עם חברה הטוב ויקטור שחולם להיות ממציא דגול, הם בורחים מבית היתומים לפאריס, עיר האורות. פליסי מתגנבת לבית האופרה הנוצץ, מתחזה לתלמידה בבית הספר לריקוד שם ומקווה שסודה לא ייחשף. שם היא נלחמת מול הרקדניות הטובות ביותר ועליה להוכיח לעצמה ולמורה הקפדן והקשוח שלה כי הלב והאהבה תמיד ינצחו. בעזרתה של המנקה של בית האופרה, שלוקחת אותה לביתה ומאמנת אותה באופן אישי, מנסה פליסי בכל כוחה להגשים את חלומה הגדול ביותר - להיות רקדנית על הבמה הגדולה של פריז.
89 דקות. צרפת 2016.

Get tickets

הירשמו עכשיו !
להרצאתו המרתקת של העיתונאי 
זוכה פרס סוקולוב
איתי אנגל
האביב הערבי | 26.1 בשעה 20:00
מחיר 19:90 ש”ח למנויי הסינמטק 10 ש”ח בלבד
לפרטים והרשמה