לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות Go to the main menu Skip to content Skip to site map
close
3.08.20 3.08.20 - Mon
מקבץ סרטים קצרים – ילדות ישראלית | לגילאי: 8+
Free for Members

מקבץ סרטים קצרים – ילדות ישראלית | לגילאי: 8+ /


Length 70 () שפה: עברית עם תרגום לאנגלית

מקבץ סרטים קצרים - ילדות ישראלית / Short Films Collection - Israeli chiledhood
מותאם לגילאי: 8+
ארץ הפקה: ישראל

לראשונה בישראל משבצת סרטים קצרים של יוצרים ישראליים העוסקת כולה בילדות והתבגרות ישראלית. הקרנות מיוחדות המאגדות סיפורים על אהבות, לבטים והרפתקאות של ילדים ונוער במציאות הישראלית

הבה נרעישה
בימוי: רומן נוטקו
שלושה ילדים בחופשת פורים, מוצאים בטעות דמות מסתורית באגם מאחורי הסופרלנד ויוצאים למסע הצלה. בעודם נרדפים על ידי זוג בריונים הרוצים את היצור לעצמם.

תהילה
בימוי: אילת בן אליהו
תהילה היא ילדה "לא מקובלת". כשהיא שומעת על מסיבת כיתה שאליה לא הזמינו אותה, היא מחליטה להגיע בכל זאת, ולהיות חלק מכולם

גבות
בימוי: שירי כהן
תמרה בת ה-12 ואימה מגיעות למכון של סופי כדי לעשות לתמרה גבות בפעם הראשונה לקראת בת המצווה. כשסופי מתחילה במריטת הגבות, תמרה מתחרטת וצועקת לאימה. אימה מגיעה לעזרתה, אך בעידוד הנשים מחזיקה את תמרה עד תם התהליך הכואב. לבסוף תמרה מחליטה למרוט גם את שיערות השפם, הפעם אף אחד לא צריך להחזיק אותה

ההוא שעמד על הראש
בימוי: דור סמרה ורענן פוגל
פורים הגיע, ואוּרי רואה במסיבת התחפושות הכתתית הזדמנות להציע חברות לתמר, הילדה שהוא אוהב. תכניתו היא להתחפש לבן-גוריון, לנצח בתחרות התחפושות ולכבוש את ליבה. אך אסון קורה ולאחר שתכניתו נכשלת, מוצא אורי מעבדה מסתורית המאפשרת לו לחזור לעבר ולשנות את גורלו!

בריכה
בימוי: עידו ויסמן
בוקר יום אביב חמים בבריכת השחייה הציבורית של הקיבוץ. למרות היותו אדם מבוגר, אריה (60) אינו יודע לשחות, ולכן הוא מובל אל המים העמוקים באמצעות מדריך השחייה שלדעתו היה הראוי ביותר - בנו בן ה13, יואב.

Get tickets