לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות Go to the main menu Skip to content Skip to site map
close
11.08.20 11.08.20 - Tue
May I Be Happy
Festivals

May I Be Happy /


May I Be Happy

Length 140 , France / USA (2017) Director: אריק ג'ורג'ולט, הלן וולטרשפה: English . Hebrew sub

מדיטציות מבוססות מיינדפולנס עברו דרך ארוכה מהעולם הבודהיסטי לעולם המערבי. שם הן באות לידי ביטוי, באופנים שונים, בעולם הניהול, הטיפול, ובסרט שלפנינו - בעולם החינוך. במפגש בין קרן דהן לעינב טל נברר איך מיינדפולנס מעצים ילדים ומורים, מייצר הצלחה חינוכית, ומשפיע על בית ספר שלם.
על המרצות:
קרן היא יועצת ארגונית, מומחית בהובלת תהליכי שינוי וחדשנות בארגונים ובמערכות חינוך. בעלת רקע אישי רב שנים במיינדפולנס, וביישומים שלו במסגרות טיפול, חינוך וניהול. חברה בצוות המנהל של המיזם הבינלאומיSoul of Education .
עינב טל היא סגנית מנהלת בית ספר תל-חי, שהיה מהראשונים בארץ ובעולם בהטמעת מיינדפולנס בבית ספר שלם. עינב מלווה את התהליך מזה קרוב לעשרים שנה - כמורה, מחנכת, מרכזת שכבה וסגנית מנהלת. בית הספר הפך לאחד משלושת בתי הספר המצטיינים בישראל.
״מי ייתן ואהיה מאושר"
חושף את החשיבות של תרגול מיינדפולנס והשינוי שיוצר בקרב חייהם של ילדים ונוער. באמצעות צילום פואטי ורצפים של תרגולים רגישים וסוערים המועברים על ידי מורים לילדים מרקעים שונים, הסרט יוצר מודעות ליתרונות של תרגול מיינדפולנס כדרך מילוט מאלימות וסבל, וכפתרון בר השגה עבור הדורות הצעירים. הסרט משקף מנעד רחב של גישות של מיינדפולנס על ידי מחנכים מסורים, ומזכיר לנו את הנטייה הטבעית של ילדים לשלמות, חוסן נפשי ואושר.

Get tickets