לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות Go to the main menu Skip to content Skip to site map
close
11.08.20 11.08.20 - Tue
חתה יסבח סבח + סאלח פה זה ארץ ישראל
Free for Members

חתה יסבח סבח + סאלח פה זה ארץ ישראל /


Length 115 () שפה:

חתה יסבח סבח (עד שיגיע מחר) | UNTIL TOMORROW COMES (ישראל 2005) בימוי: דוד דרעי | Dir: David Deri משחק: יעל אבקסיס, אורי גבריאל, ריימונד אבקסיס, אבי גרייניק מוזיקה מקורית: יונתן בר גיורא שבוע דרמטי ומכריע בחייה של ליליאן אלמקייס, בעלת סלון כלות בעיירה דרומית. במהלך השבוע היא מתמודדת עם שפיותה ההולכת ומתרופפת של אִמה המזדקנת, עם משבר בחיי הנישואין של בִתה ועם מחזר לא קרוא שמאיים על בדידותה המזהרת. ליליאן, אישה עקשנית, מטפלת בכל הצרות שנחתו על ראשה על ידי הדחקה, אך בשלב מסוים היא מגלה שהשיטה הזו כבר לא עובדת וצרותיה רק גדלות. (65 דקות, עברית, מרוקאית, תרגום לעברית) (65 min., Heb., Mor., Heb. Sub)


"המוזיקה שכתבתי לדרמה הדרומית עטורת הפרסים הזו היוותה יריית פתיחה לעשרות רבות של שעות מסך שהלחנתי ליצירות של דוד דרעי ב-14 השנים האחרונות. הרגע בו ריימונד אבקסיס מתחילה לשיר על כותרות הסיום מעביר בי צמרמורת עד היום." (יונתן בר גיורא)
סאלח פה זה ארץ ישראל | THE ANCESTRAL SIN (ישראל 2017) יוצרים: דוד דרעי ,רות יובל, דורון גלזר בימוי: דוד דרעי | Dir: David Deri מוזיקה מקורית: יונתן בר גיורא סיפור הקמתן של עיירות הפיתוח בישראל, כפי שלא סופר עד היום: עדויות ופרוטוקולים חסויים חושפים לראשונה את האמת המטלטלת מאחורי חזון "פיזור האוכלוסייה", שהוכתב על ידי הנהגת המדינה בשני העשורים הראשונים לקיומה, ויצק את היסודות לפער העדתי והמעמדי בישראל. יוקרן פרק 3 מתוך הסדרה. (50 דקות, עברית, מרוקאית, תרגום לעברית) (50 min., Heb., Mor., Heb. Sub)
"החיבור שלי לסרט הזה הוא קודם כל חיבור אידאולוגי ורגשי עמוק ביותר. ליוויתי את עשייתו תקופה ארוכה, והייתי אפילו נוכח פיזית בסצינת הסיום המרגשת שלו, מה שחיזק עוד יותר את הקשר האישי שלי לכל צליל שהלחנתי ל"סאלח, פה זה ארץ ישראל."  יונתן בר גיורא

Get tickets