לחץ על לחצן ESC לפתיחת סרגל הנגישות Go to the main menu Skip to content Skip to site map
close
7.08.20 7.08.20 - Fri
Sisters of the Wilderness
Film + Lecture

Sisters of the Wilderness /


Sisters of the Wilderness

Length 130 , uk ( 2018) Director: קרין דאלטרשפה:

מפגש קולנועי עם צילה פירן

פתגם אפריקאי אומר - "אם אתה רוצה ללכת מהר - לך לבד, אם אתה רוצה להגיע רחוק - לך ביחד". זו הדרך של חכמת המעגל והיא עתיקה וחדשנית בעת ובעונה אחת. דרך שלוקחת בחשבון עבר ועתיד ומרפאה דורות אחורה וקדימה. בהרצאה נפגוש את נס הריפוי שמתרחש כשנשים מתקבצות יחד ויוצרות שדה של אהבה, קירבה ונוכחות עד אין קץ, כשהטוב של האחת מגדיל את הטוב של האחרת, בתנועה איטית ועמוקה, בהרבה סבלנות, בהסכמה לאי ידיעה ,ללא שיפוטיות, מאמץ וכוחנות.

על המרצה:
צילה פירן, עוסקת בריפוי ובהנחיית סדנאות 35 שנה. מנחה Nature Quest -ריטריט להתבודדות בטבע. ממקימות בית הספר KNOWMADS בהולנד ליזמות והתפתחות אישית. יחד עם אורית פיול אור הקימה את "בית הספר למכשפוטובות" המלמד את חכמת המעגל והובלת ריפוי. שותפה ליצירת פרויקטים חברתיים בתהליכים השתתפותיים ברחבי העולם.

יוקרן הסרט:
אחיות לטבע הפראי | Sisters of the Wilderness
דוקומנטרי

בערבות אימפולוזי שבצפון אפריקה, בשמורת הטבע העתיקה ביותר באפריקה, חמש נשים צעירות יוצאות למסע של חיפוש עצמי בערבות השוממות. הנשים כולן בנות עַם הזולו ומגיעות מחיים של עוני וקיפוח. "אחיות לטבע הפראי" עוקב אחר הנשים במסען, מסע שמעניק להן הזדמנות לצמוח ולהחלים, ומזכיר להן שכולנו קשורים לבלי התר אל הטבע, וכל מה שאנחנו עושים לטבע אנחנו למעשה עושים לעצמנו. הסרט גם עוסק בסכנה המאיימת על הערבה הקדומה של אימפוליזי עקב מכרות הפחם שצמודים לגבולה, וכמות הציד הבלתי חוקי של קרנפים שמתרחש כעת בשטחי השמורה.

Get tickets