אודות

 

מחלקות ובעלי תפקידים


 

--


מנכ"לית
דינה פלד

03-6060808
dina@cinema.co.il
פניות הציבור
03-6060808
dina@cinema.co.il
סמנכ"ל
ג'ורג' מנצור, עו"ד


georgem@cinema.co.il
קופות הסינמטק 03-6060800
שירות לקוחות Service@cinema.co.il
מזכירת הנהלה
טוני תרין-פייזק

03-6060806

Toni@cinema.co.il


תאום אולמות ואירועים

טוני תרין-פייזק



אירועים

רחלי ניר

03-6060806
eruim@cinema.co.il

03-6060802
Rachelpr@cinema.co.il


מנהלת שיווק, מכירות ושרות

סמדר ברכה

03-6060833
smadarb@cinema.co.il

מנהלת שרות לקוחות
מיה גולק אפטר 

03-6060823

Maya@cinema.co.il


מנהל מחלקת תוכן

פיני שץ
03-6060804
Pincin@cinema.co.il

מחלקת מנויים

03-6060800
שלוחה  3 

menuim@cinema.co.il


 

רכז תחום מדיה דיגיטלית

דורון לכמן

03-6060822
Cinema.tlv@gmail.com
הספריה לקולנוע                      

מנהל הספריה לקולנוע
תומר קאפ

03-6060815
Tomerk@cinema.co.il

עובדי ספריה
דר' יזהר דרור

עמית איצקר


מחלקת חינוך
מנהלת מחלקת חינוך
מיכל מטוס

03-6060825
Michalmatus@gmail.com
תיאום והפקה
אביטל שלו


03-6060827
Hinuch@cinema.co.il
מחלקת כספים:
מנהלת  כספים
רחל שמש, רו"ח


 

Rachels@cinema.co.i

חשבת שכר

אורלי הלל בטט


  Orly@cinema.co.il
מנהלי חשבונות


לואיזה נורוב

louiza@cinema.co.il
עופרה לוי
ofral@cinema.co.il
המחלקה לניו-מדיה
03-6060882

מנהל המחלקה לניו מדיה

עודד בג’יו

oded@cinema.co.il

מנהלת פרויקטים אמנותיים מיוחדים

אלה זהרנו

ella@cinema.co.il

רכזת פרויקטים

דרור רוזנברג

droros@cinema.co.il
מנהל יחידת ההקרנה
יובל קרפף
 
03-6060834
Macrin@cinema.co.il
מנהל תפעול
אלי ענבר

03-6060839
Eli@cinema.co.il
מנהל בטיחות ואחזקה
נועם סולמי
 
03-6060811
Noam@cinema.co.il

קופות הסינמטק

ג'אנה גולן

יפה פאר

 

בחזרה לראש הדף