אודות

 

מחלקות ובעלי תפקידים


 

--


מנכ"לית
דינה פלד

03-6060808
dina@cinema.co.il
פניות הציבור
03-6060808
dina@cinema.co.il
סמנכ"ל
ג'ורג' מנצור, עו"ד


georgem@cinema.co.il
קופות הסינמטק 03-6060800
שירות לקוחות Service@cinema.co.il
מזכירת הנהלה
טוני תרין-פייזק


03-6060806

Toni@cinema.co.il

תאום אולמות ואירועים
טוני תרין-פייזק
03-6060806
eruim@cinema.co.il
מנהלת קופות
מיה גולק אפטר 

 

03-6060823

Maya@cinema.co.il

מנהל מחלקת תוכן
פיני שץ

03-6060804
Pincin@cinema.co.il
מנהלת יחסי ציבור

רחלי ניר


03-6060802
Rachelpr@cinema.co.il
אחראי תחום מנויים
אבי יגיל

 

03-6060832
Aviy@cinema.co.il

מנהלת קורסים 
מיכל פרידמן

 

03-6060830

Michalf@cinema.co.il

 

רכז תחום מדיה דיגיטלית
דורון לכמן

03-6060822
Cinema.tlv@gmail.com
הספריה לקולנוע                      

מנהל הספריה לקולנוע
תומר קאפ


03-6060815
Tomerk@cinema.co.il

עובדי ספריה
דר' יזהר דרור

עמית איצקר


מחלקת חינוך

מנהלת מחלקת חינוך
מיכל מטוס


03-6060825
Michalmatus@gmail.com
תיאום והפקה


03-6060827
Hinuch@cinema.co.il
מחלקת כספים:
מנהלת  כספים

רחל שמש, רו"ח


03-6060836

Rachels@cinema.co.il

חשבת שכר

אורלי הלל בטט


03-6060812
  Orly@cinema.co.il
מנהלי חשבונות
חיה הרדוף

03-6060813
Harduf@cinema.co.il
לואיזה נורוב

03-6060846
louiza@cinema.co.il
עופרה לוי 6060809
ofral@cinema.co.il
המחלקה לניו-מדיה
03-6060882

מנהל המחלקה לניו מדיה

עודד בג’יו

oded@cinema.co.il

מנהלת פרויקטים אמנותיים מיוחדים

אלה זהרנו

ella@cinema.co.il

רכזת פרויקטים

דרור רוזנברג

droros@cinema.co.il
מנהל יחידת ההקרנה
יובל קרפף
 
03-6060834
Macrin@cinema.co.il
מנהל תפעול
אלי ענבר

03-6060839
Eli@cinema.co.il
מנהל בטיחות ואחזקה
נועם סולמי
 
03-6060811
Noam@cinema.co.il

קופות הסינמטק

ג'אנה גולן

יפה פאר

 

בחזרה לראש הדף